Haberler Haberler: Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak evleniyor!

Haberler

UMUT ÜNVER/MİLLİYET
‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide birlikte rol alan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak’ın iki yıllık mutlu birliktelikleri devam ediyor. Önceki gün ilişkilerinin ikinci yılını kutlayan ünlü çiftten Gümülcinelioğlu, sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak, “Bugün tam iki yıldır aynı yoldayız” notunu düşmüştü. Çıtanak da güzel oyuncunun pozunu “Evet diyorum doğdu güneşim” diyerek paylaşmıştı.

Geçtiğimiz sezon ‘Yargı’ dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Başak Gümülcinelioğlu, diziye dahil oluş sürecini; “Aylar önce ‘Yargı’nın ilk haberlerini gördüğümde içimden “Bu işte olmayı çok istiyorum!” diye geçirmiştim. Önceki işimin son paydos günü menajerimden bir telefon aldım ve ‘Yargı’ ile anlaşmamızın sağlandığını öğrendim. Hep şuna inanırım; bir şey kalpten istendiğinde, hayat sizin için iyisi olacaksa önünüze getiriyor ve onu sizin ediyor. O yüzden Neva’nın hikaye anlatıcısının ben olduğuma çok emindim. İlk günden beri de şükrediyorum” sözleriyle anlatmıştı.

haberler Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak evleniyor

“YARGI’DAN AYRILDIM”

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Başak Gümülcinelioğlu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Çağrı Çıtanak’la önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, ‘Yargı’dan ayrıldığını söyledi. Gümülcinelioğlu, “Bir sezon anlaşmam vardı. Hepsini aşırı çok seviyorum. Bizim işimiz böyle karakterimizin hikayesi bitince böyle oluyor” dedi.

SEVGİLİSİYLE KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Hayli keyifli olduğu görülen oyuncuya sevgilisiyle ‘Olur Olmaz’ adlı projede kamera karşısına geçmeye hazırlandığı hatırlatılınca, ”Çok güzel bir şey izleyeceğiz. Aşırı güldük. Biz hatta bugün kurgusunu da izleyeceğiz” dedi.

“İlişki yaşayıp aynı seti paylaşmak sizi zorlamadı mı?” sorularına da yanıt veren ünlü isim, “Zor olmadı. Biz kişisel alanlarımıza dikkat eden bir çiftiz, işte de dikkat ediyoruz. Kimse kimsenin sınırına girmedi, çok şükür”  ifadelerini kullandı.

haberler Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak evleniyor

Yaz tatilini İtalya’da geçiren oyuncu çift, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Gümülcinelioğlu ile Çıtanak, konuyla ilgili; “Dört yıldır çalışmaktan tatil yapamamışız. Kendimize söz verdik kültür turizmi yaptık” şeklinde konuştu.

YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ

Parmağındaki yüzük dikkat çeken 30 yaşındaki oyuncu, konuyla alakalı konuştu. Başak Gümülcinelioğlu, “Yakında haberini alırsınız diye düşünüyorum” şeklinde konuşup, nikah masasına oturacaklarını müjdeledi.

haberler Başak Gümülcinelioğlu ile Çağrı Çıtanak evleniyor

“SAKİN VE HUZURLU BİR HAYATIM VAR”

Öte yandan geçtiğimiz yıl Milliyet gazetesinden Senem Aydın’a konuşan Başak Gümülcinelioğlu, Çıtanak ile ilişkisinin güzel gittiğini ifade etmişti. Ünlü isim, “Şu an hayatınızda nasıl bir dönemdesiniz?” sorusuna da şu yanıtı vermişti:

Gözlerim, kulaklarım, beynim, bütün duygularım sürekli açık. Herkesten, her şeyden bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hem işimde hem hayatımda sevdiğim şeylerin sürdürülebilir olması için elimden gelen maksimum eforu, emeği ve çalışkanlığı sergilemeye çalışıyorum. Sakin ve huzurlu bir hayatım var.

Read More