Haberler Gonca Vuslateri’den dikkat çeken paylaşım! ‘Aramı iyi tutayım da ekmeğimden olmayayım’ estetiği

Haberler

Daha önce ‘Küçük Sırlar’, ‘Yalan Dünya’, ‘Anne’ gibi yapımlarda rol alan ve uzun süredir ekranlardan uzak olan Gonca Vuslateri, geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşı Engin Özmen ile Esen Tunç’un Emirgan’da bir mekanda gerçekleşen düğününde nikâh şahidi olmuştu. Oyuncu, ünlü sunucu Saba Tümer’in de katıldığı düğünde yaptığı ‘boşanma’ esprisi ile adından söz ettirmişti.

Gonca Vuslateri, şahit olarak nikâh defterine imzayı atarken, “Çok seviyorum bu defteri; bir kere gördüm, boşandım! Şimdi tekrar görünce duygulandım. Nereye atıyorum imzayı? Daha önce bir üst kısma atmıştım imzayı, yavaş yavaş aşağı iniyorum” sözleriyle konukları kahkahaya boğmuştu.

haberler Gonca Vuslateriden dikkat çeken paylaşım Aramı iyi tutayım da ekmeğimden olmayayım estetiği

“SABA İLE NİKÂH ŞAHİTLİĞİ İŞİNE GİRDİK”

‘Boşanma’ şakası görüntüsünü, bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlamayı da ihmal etmeyen oyuncu, “Saba (Tümer) ile nikâh şahitliği işine girdik. Mizah ve gözyaşı desteğiyle nikahınız ziyadesiyle duygu dolu anlar yaşayabilir. Engin, güzel kalplim. Kalbine yakışan bütün güzelliklere o kocaman açtığın kolların arasında olmak ne mutlu ne güzel. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Esen’imize kocaman öpücük. İyi ki hayatımıza fırt diye girdi” mesajını yazmıştı.

Öte yandan Gonca Vuslateri, 2015’te ses editörü Edip Burak Ertoğan ile hayatını birleştirmiş, 2018 yılında ise yollarını ayırma kararı almıştı.

“NE GELİRSE BAŞIMIZA SEVDADAN OLSUN”

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla bazı meslektaşlarını kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Yüzüne estetikli bir filtre uyguladığı bir fotoğrafını yayınlayan 35 yaşındaki oyuncu, isim vermeden bazı kadın meslektaşlarını hedef aldı.35 yaşındaki Vuslateri, gönderisine, şu notu düştü:

“Ben aramı iyi tutayım da aman ekmeğimden olmayayım’ estetiği yaptırdım. Bir-iki dizide suni gözyaşıyla süzüm-ağlama sahnesi, yurt dışı satışlarından %1, tam kariyer yapacakken zengin kocayla Akdeniz sahillerinde tanışıp evlilik, aynı düğünde 5 gelinlik… Yok kızım Gonca rahatlık batar sana! Ben aramı kendimle bozmayayım da ne gelirse başımıza sevdadan olsun. Hadi bakalım, Azıcık Martinim ağrısız başım. Sakin olun estetik yok”

haberler Gonca Vuslateriden dikkat çeken paylaşım Aramı iyi tutayım da ekmeğimden olmayayım estetiği

“MESAJINIZ KİME?”

Vuslateri’nin bu paylaşımı kafaları karıştırdı. İsim vermeden bir meslektaşını hedef alan oyuncu takipçilerini de ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları ‘Gonca Hanım mesajınız kime?’ yorumunda bulundu.

BOŞANMA NEDENİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz mayıs ayında da Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu olan 35 yaşındaki oyuncu, evliliğin en sevmediği tarafının boşanmak olduğunu söylemişti. Edip Burak Ertoğan ile biten ilişkisi hakkında ise “Güzel bir evliliğim vardı. Dünyevi farklılıklardan dolayı evliliğimiz bitti. Yeniden evlendiğini duydum. Önümüzdeki ay ben de evleneceğim” diyerek, espri yapmıştı.

“ESKİ SEVGİLİMİN NİŞANINA GİTTİM”

Özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulunan Vuslateri, “Mutluluğun peşinde bir kadınım. Çok eski sevgilimin nişanına gittim. Eski defterleri tutmak gibi bir huyum yok” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Gonca Vuslateriden dikkat çeken paylaşım Aramı iyi tutayım da ekmeğimden olmayayım estetiği

Read More