Haberler Ferman Akgül ile Bettina Kuperman 10 yıl sonra nikah masasına oturdu!

Haberler

Ünlü şarkıcı Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu, oğullarının annesi Bettina Kuperman ile nikah masasına oturdu.  Bodrum’da aile arasında gerçekleşen törenle mutluluğa ‘evet’ diyen çift fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

Güzel haberi sevenlerine duyuran Akgül, “Çocuklu ve evli… İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı ‘orada mı olsun, burada mı?’, ‘Yazın mı olsun, kışın mı?’ ‘Yok çocuklar doğuyor, bir bekleyelim’ diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de ‘resmi nikahımızı ekleyelim artık’ dedik. Kısacası biz evlendik. Seni seviyorum Bettina Kuperman Akgül. Artık resmi olarak Sivas ve Ankaralısın… 26.12.2021! Şahitlerimiz Özgür Can Öney, Alper Akgül ve Bodrum Belediye’sine teşekkürlerimizle” mesajını paylaştı.

haberler Ferman Akgül ile Bettina Kuperman 10 yıl sonra nikah masasına oturdu

İKİ OĞULLARI VAR
Çiftin sosyal medyaya koyduğu düğün fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni aldı. Ünlü isimler de mutlu çifti tebrik etti. 10 yıldır birlikte olan Ferman Akgül ve Bettina Kuperman Akgül’ün Aron ve Axel adında iki oğlu var.

Danimarkalı Bettina Kuperman, 2009’dan beri Türkiye’de yaşıyor ancak sık sık ülkesine gidip geliyor. Kopenhag’da hukuk yüksek lisansı yapan Kuperman, yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarında çalışıyor.

haberler Ferman Akgül ile Bettina Kuperman 10 yıl sonra nikah masasına oturdu

Özel hayatını gözler önünden uzak tutan Manga grubunun solisti Ferman Akgül, 2007 yılında da Esra Bayram ile evlenmişti. İkili 2012’de sessiz sedasız yollarını ayırmıştı.

Read More