Haberler Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, nişanlısı Burak Kalfa’dan ayrıldı

Haberler

Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan yedi yıllık eşi Taner Şafak ile 2019’da boşanmıştı. Tuğçe Tayfur’un o dönem evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Tuğçe Tayfur’un eski eşi Taner Şafak, iki yıl önce ‘Söylemezsem Olmaz’ programına bağlanarak konu hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı. 

“PSİKOLOJİK PROBLEMLERİ VAR”

Şafak, “Necla Hanım aradı ve oğlum Efe’nin beni özlediğini söyledi. Yanlarına gittim ama kapı açılmayınca içeride Tolga Bayar var sanıp korktum. Bağırdım, polis çağırdılar. Ateş açtığım doğru değil, kendilerini temize çıkarmak için bana iftira atıyorlar. Tuğçe Hanım, karısı ve çocuğunu kapı önüne atmış bir adamla birlikte. Psikolojik problemleri var” demişti.

haberler Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlısı Burak Kalfa ayrıldı

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI!

Taner Şafak hakkında iki ay uzaklaştırma kararı aldıran Tuğçe Tayfur ise şöyle konuşmuştu:

Bu kişi (Taner), annem ve oğlumun evde olduğunu bilerek, sinkaflı küfürler, tehditler, hakaretler etti. Kapıyı tekmeledi ve silah sıktı.

Şarkıcı Tuğçe Tayfur, iş insanı Tolga Bayar’ın eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanmıştı. Tayfur ise iddiaları kabul etmemişti.

“KİMSEYİ KANDIRMADIM”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, “Atıp, tutuyordun ya ‘boşanma davası’ diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım” demişti.

haberler Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlısı Burak Kalfa ayrıldı

“KASETLERİN ORTALIKTA DOLAŞIYOR”

Tayfur, sözlerine, “Bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey. Ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence” diyerek devam etmişti.

BURAK KALFA’DAN EVLİLİK TEKLİFİ ALDI 

Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz aylarda iş insanı Burak Kalfa’dan evlenme teklifi almıştı. Otelde arkadaşlarıyla yemek yerken gelen teklifi kabul eden Tayfur, mutlu anların fotoğraflarını sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmemişti.

haberler Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlısı Burak Kalfa ayrıldı

FERDİ TAYFUR KATILMADI 

İkili, 16 Eylül’de aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlandı. Tuğçe Tayfur, nişan fotoğraflarını da nazar boncuğu emojisi ve “16.09.2022” mesajı ile Instagram hesabından yayınladı. Aile bireylerinin yer aldığı karelerde, 76 yaşındaki sanatçı Ferdi Tayfur’un olmaması dikkatlerden kaçmadı. 

haberler Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlısı Burak Kalfa ayrıldı

16 GÜNDE AYRILDILAR!

Evlilik yolunda ilerleyen Tayfur ile Kalfa’nın ilişkisi hakkında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ikili, yollarını ayırdı. Çift, birbirlerini sosyal medyadan da sildi.

“İLİŞKİMİZ SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİTMİŞTİR”

Burak Kalfa, daha sonra konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı: Hakkımızda çıkan haberler doğrudur. Tuğçe Tayfur Hanım ile ilişkimiz saygı çerçevesinde bitmiştir. Gönlü, yüreği, bahtı açık olsun.

haberler Ferdi Tayfurun kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlısı Burak Kalfa ayrıldı

Read More