Haberler Fatma Girik’in yeğeni Ahu Turanlı: İyileşip Bodrum’a dönmek istiyordu

Haberler

24.01.2022 – 15:00 | | Esma MURAT- Hami YEŞİLYURT- İbrahim MAŞE İSTANBUL, (DHA)

Haberler Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik, 79 yaşında hayatını kaybetti. Girik’in yeğeni Ahu Turanlı, “İyileşip Bodrum’a dönmek istiyordu. Maalesef şimdi cenazesini Bodrum’a götüreceğim” dedi.

haberler Fatma Girik'in yeğeni Ahu Turanlı: İyileşip Bodrum'a dönmek istiyordu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve yaklaşık altı ay önce tedavi için İstanbul’a gelen Türk sinemasının ünlü yıldızı Fatma Girik (79) bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü özel hastanede Covid-19’a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi görmekteyken gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.

Hastaneye gelen Girik’in yeğeni Ahu Turanlı, “Çok üzgünüz. Açıkçası ben annemi kaybettim. Ana Türkiye büyük bir değerini kaybetti. Hepimizin başı sağ olsun. 6 aydır solunum sıkıntısı başlamıştı. Maalesef bugün saat 06.00 civarında vefat etti. İki haftadır bu hastanede yatıyordu. Son 2-3 gün yoğun bakıma aldılar. Solunumunda güçlük olduğu için konuşmada da zorluk çekiyordu. Başka bir sıkıntısı yoktu” dedi.

SON FOTOĞRAFINI YEĞENİ PAYLAŞMIŞTI
Yeni yılı hasta yatağında karşılayan Fatma Girik’in son fotoğrafını yeğeni Ahu Turanlı sosyal medyada paylaşmıştı. Turanlı paylaşımına; “Biz 2021’i hastanede uğurluyoruz… İnşallah 2022 hepimiz için güzel ve sağlıklı günler getirir” notunu düşmüştü.

haberler Fatma Girikin yeğeni Ahu Turanlı: İyileşip Bodruma dönmek istiyordu

Read More