Haberler Fatih Ürek sağ gözünden ameliyat oldu

Haberler

Fatih Ürek, geçtiğimiz aylarda merhum sanatçı, Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal ve oğlu Ali Sunal’ın, yıllar önce bir dönemin meşhur şarkısı ‘Bekar Gezelim’i söylediği ve dans ettiği görüntüleri yayınlamıştı.

Kemal Sunal ve Ali Sunal’ın dansına eşlik eden Fatih Ürek, o anları, “Benim için çok önemli ve değerli bir video teşekkürler. Saygıyla ve sevgiyle Kemal Sunal” notuyla takipçileriyle paylaşmıştı.

GÖRENLER DUYGULANDI

Kemal Sunal’ın oldukça neşeli olduğu ve dans ettiği görüntüleri ilk kez gören sosyal medya kullanıcıları, usta sanatçıya bir kez daha sevgi ve saygı duyduklarını dile getirmişti. Videoya; “Muhteşem bir video. Çok özlemişim yaşıyormuş hissine kapıldım bir anda. Mekanı cennet olsun inşallah”, “Mekânı cennet olsun, sanki hiç gitmemiş gibi”, “Allah rahmet eylesin güzel insan Kemal Sunal” gibi yorumlar yapılmıştı.

haberler Fatih Ürek sağ gözünden ameliyat oldu

“O GÜN ÇOK EĞLENMİŞTİK”

Paylaşımıyla ilgili konuşan Ürek, “20 yıl önceki bir video. O video dün elime geçti. Bana gönderdiler, çok mutlu oldum. Rahmetli çok özel bir insandı. Benim programıma gelmişlerdi. O gün çok eğlenmiştik. Kemal Sunal’ın komik anılar anlattığı ve sahneye çıkıp şarkılar söylediği çok özel anlardı” demişti.

AMELİYAT OLDU

Ürek, tüm bunların ardından; önceki gün özel bir hastanede ameliyat masasına yattı.  Sağ gözüne akıllı mercek yerleştirilen ünlü şarkıcı, diğer gözünden de ameliyat olacağını açıkladı.

Sağlık durumuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yapan Fatih Ürek, “Uzun süredir gözlerimle ilgili problemim vardı. Neredeyse kördüm diyebilirim. Sağ gözümden ameliyat oldum. Harika geçen bir akıllı mercek operasyonu oldu. Pazartesi günü de (bugün) diğer gözüme bir operasyon yapılacak. Artık daha güzel görebileceğim.” şeklinde konuştu.

haberler Fatih Ürek sağ gözünden ameliyat oldu

Read More