Haberler Fadik Sevin Atasoy kol kola görüntülenince panikledi!

Haberler

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Fadik Sevin Atasoy, Kasım 2019’da Nişantaşı’nda görüntülenmiş, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmişti. Oyuncu, “Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Nikâh masasına oturmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Evlenmeyi ömür boyu düşünmüyorum. Sevgiye ve sadakate inanıyorum ama enstütülere inanmıyorum” yanıtını vermişti.

haberler Fadik Sevin Atasoy kol kola görüntülenince panikledi

PANİK YAPTI!

Önceki gün Nişantaşı’nda koluna girdiği sarışın arkadaşıyla sürekli İngilizce konuşup, bir şeyler anlatan Fadik Sevin Atasoy, görüntülendiklerini fark edince ne yapacağını şaşırıp, panikledi. Ünlü oyuncu, basın mensuplarının hakkında bilgi almak istediği yabancı arkadaşıyla yakınlardaki bir büfeye girdi.

haberler Fadik Sevin Atasoy kol kola görüntülenince panikledi

Büfede bir müddet kaldıktan sonra dışarıya çıkan Atasoy’un, bu sırada hem arkadaşına hem de basın mensuplarına dönerek, mimik ve el kol hareketleriyle bir şeyleri açıklamak istemesi dikkat çekti.

ELİYLE AĞZINA FERMUAR İŞARETİ YAPTI

Erkek arkadaşının kim olduğunu ve ilişki durumları hakkında bilgi vermek istemeyen 46 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin ısrarlı sorularını, eliyle ağzına fermuar işareti yaparak yanıtsız bıraktı.

haberler Fadik Sevin Atasoy kol kola görüntülenince panikledi

“ALERJİLERİME KADAR HER ŞEY SORULUYOR”

Rol aldığı ‘Kardeşlerim’ dizisinin sezon finaline girmesiyle Broadway’da oynayacağı tek kişilik oyunun provaları için Amerika’ya giden oyuncu, samimi açıklamalarda bulunmuştu. Amerika ile Türkiye’deki oyunculuk sektörü hakkında konuşan Atasoy, şunları söylemişti:

Orada bir endüstri ve oturmuş belli kurallar var. Oyunculuk her yerde aynı ve zor. Orada bir filme başlayacağım zaman varolan alerjilerime kadar her şey soruluyor, doktor kontrolünden geçirilyorsun. Benim için oradaki oyunculuk süreci zor geçmedi, ha burada işini yapmışsın ha orada yapmışsın.

“OYUNCU DÜNYANIN HER YERİNDE EKMEĞİNİ KAZANIR”

“Yurt dışına gitmek isteyen oyunculara ne tavsiye etmek istersiniz?” sorusu üzerine Atasoy, “İşini iyi yaptığın sürece dünyanın her yerinde akçen var. Neye konsantre olduğuna bağlı, oyunculuk yapıyorsan dünyanın her yerinde ekmeğini kazanıyorsun” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Fadik Sevin Atasoy kol kola görüntülenince panikledi

“GÜNAHIM DA SEVABIM DA BANA”

Atasoy, “Türkiye’deki ve Amerika’daki oyuncuları nasıl karşılaştırırsınız? Bizim oyuncular daha mı egolu?” sorusuna ise “Ben hiçbir sektörü birbiriyle kıyaslamıyorum. Kendi meslek grubumdaki hiçbir arkadaşım hakkında iyi ya da kötü bir şey söylemiyorum. Sadece kendi işime bakıyorum, kendi yoluma bakıyorum. Benim günahımdan da sevabımdan da ben sorumluyum. Beni ben ilgilendiriyor, herkes istediğini yapabilir” şeklinde konuştu.

Read More