Haberler Enis Arıkan’dan Maldivler pozu! ‘Herkes sussun, dünya güzeli konuşulsun’

Haberler

Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Enis Arıkan, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında yer alıyor. Zaman zaman setten paylaşımlar yapan Arıkan, kendisi ile ilgili yorumlara da yanıt vermeyi ihmal etmiyor.

“BENİ YOK EDEMEYECEKSİNİZ” 

Daha önce şimdiki haliyle seneler önceki halini kıyaslayan bir sosyal medya paylaşımını, kendi hesabından takipçileri için yayınlayan Arıkan, yıllar içindeki değişimine dikkat çekilen gönderiye esprili bir yanıt vermişti. Ünlü oyuncu, “Beni yok edemeyeceksiniz. Ben doğal güzelim” ifadelerini kullanmıştı.

Ardından paylaşıma eklenen hastag’lere takılan başarılı oyuncu, yakın dostu Ezgi Mola’nın etiketlenmesine de kayıtsız kalamadı. Arıkan bu durum için “Bir de Ezgi Mola güzelliği ne alaka” yorumunda bulunmuştu.

haberler Enis Arıkandan Maldivler pozu Herkes sussun, dünya güzeli konuşulsun

ESTETİKLERİNİ TEK TEK SAYDI

Bir sonraki hikayesinde yaptırdığı estetik müdahaleleri tek tek sayan Enis Arıkan, şu ifadeleri kullanmıştı:
“Sadece saçımda biraz ek var,
“Gözaltı dolgum var,
“Burun dolgum var.
“Botoksum var,
“Biraz da liposuction var,
“Kıcasacı doğalım,
“İftira atmayın artık”

MALDİVLER POZUNA DÜŞTÜĞÜ NOT GÜNDEM OLDU

‘Camdaki Kız’, geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapıp ekran macerasına kısa bir ara verince Enis Arıkan da soluğu tatilde aldı. Şimdilerde Maldivler’de olan ve tatil pozlarını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, son gönderisine düştüğü notla gündem oldu.

Sahilde çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Arıkan, paylaşımına; şu notu düştü:

Son foto hakkında konuşalım?-Evet göbeğimi içine çektim.-Evet zayıf görünmek için resmi koyulaştırıp Fedon’a benzedim.-Evet slip giyindim ama Uraz Kaygılaroğlu kıskanır diye havlu bağladım.-Evet adonislerimi sakladım çünkü Şükrü Özyıldız’dan daha iyi olduğuma yemin edebilirim.-Evet şimdi herkes sussun dünya güzeli konuşulsun.

“BENİ BİLİRSİNİZ”

Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bir takipçisinin belinde havluyla olan fotoğrafı için “Son fotoğrafı ilk koymalıydın” yorumuna yanıt veren Arıkan, “Utandım beni bilirsiniz” dedi.

haberler Enis Arıkandan Maldivler pozu Herkes sussun, dünya güzeli konuşulsun

“MİNİK MİNİK YAPTIRIYORUM”

Daha önce katıldığı ‘2. Sayfa’ programında da estetik itirafında da bulunan Enis Arıkan, “Her yerimde estetik var, minik minik yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım” açıklamasını yapmıştı.

“SENSİN TAKMA”

Öte yandan Instagram’da yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Enis Arıkan, daha önce de takipçisinin ‘Ya saçınız gerçekten takma mı?’ sorusunu karşılık olarak ‘Sensin takma. Kıskanılıyorum’ notunu yazmıştı. Arıkan’ın esprili cevabı hayranlarını güldürmüştü.

“Saçlarım vardı ama azdı” diyen Arıkan, “Ektirdim. Ektirdiğim dönemde Gülse Birsel beni aradı. Görüşmeye gittim, kafam iğneli. ‘Ne yapacağız’ derken bu yöntemi buldular. Çok hoşuma gitti. Bir daha kendi saçıma dönemedim. Bakımı çok zor” açıklamasını yapmıştı.

haberler Enis Arıkandan Maldivler pozu Herkes sussun, dünya güzeli konuşulsun

Read More