Haberler Engincan Ural ve Merve Kaya evlendi! İşte ilk kare…

Haberler

1988-1999 yılları arasında evli kalan sunucu Hakan Ural ve şarkıcı Sibel Can’ın 30 yaşındaki oğulları Engincan Ural, geçtiğimiz nisan ayında Merve Kaya’ya evlilik teklifinde bulunmuş ve ‘evet’ yanıtını almıştı. Hazırlıkları tamamlayan Ural ve Kaya, dün akşam Bodrum’daki Villa Maçakızı’nda dünyaevine girdi. Çiftin nikâhını Bodrum Belediye Başkanı Yardımcısı Ummahan Yurt kıydı.

 “İKİ GÜNÜ UNUTMA”

Engincan Ural’ın nikâh şahitleri arasında AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de vardı. Evlilik cüzdanını Merve Kaya’ya takdim eden Ömer Çelik, Engincan Ural’a “İki günü unutma; biri 9 Ekim, biri de 14 Şubat” sözleriyle takıldı. Çifti bu mutlu günlerinde ailelerinin yanı sıra dostları da yalnız bırakmadı.

haberler Engincan Ural ve Merve Kaya evlendi İşte ilk kare...

Sibel Can oğlunun düğününde sahne aldı. Sanatçı, nikâhın ardından şarkılarını oğlu, gelini ve davetliler için söyledi. Melisa Ural da törene uzun zamandır aşk yaşadığı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile katıldı.

haberler Teklif sonrası kutlama gecesi

Teklif sonrası kutlama gecesiHaberi Görüntüle

DÜĞÜN İKİ GÜN SÜRECEK

Engincan Ural ve Merve Kaya’nın görkemli düğünü sosyal medyada da çok konuşuldu. Merve Kaya’nın Vakko marka gelinlik giydiği düğüne Hakan Sabancı ve Dila Tarkan gibi ünlü isimler katıldı. Çifti bu özel günlerinde ailelerinin yanı sıra yakın dostları da yalnız bırakmadı. Engincan Ural ve Merve Kaya’nın düğünü iki gece sürecek.

haberler Engincan Ural ve Merve Kaya evlendi İşte ilk kare...

NAZAR BONCUĞU İLE PAYLAŞTI

Hakan Ural, oğlu Engincan Ural ve gelini Merve Kaya’nın bu fotoğrafını nikahtan önce nazar boncuğu emojisiyle sosyal medya hesabından paylaştı.

haberler Engincan Ural ve Merve Kaya evlendi İşte ilk kare...

haberler Hakan Ural’dan Sibel Can'a övgü dolu sözler

Hakan Ural’dan Sibel Can’a övgü dolu sözlerHaberi Görüntüle

Read More