Haberler Engin Hepileri-Beyza Şekerci çifti oğullarını eğlendirdi

Haberler

DENİZ BOY / MİLLİYET
2015 yılında nikâh masasına oturan Engin Hepileri ile Beyza Şekerci, üç yıl sonra da oğulları Can’ı kucaklarına alarak, ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamışlardı. Güzel oyuncu, “Çocuğum tam hayalimdeki gibi özgürce büyüyor. Bizi de büyütüyor. Her gün farklı şeyler öğreniyoruz, hayatın başka bir tarafıyla yüzleşiyoruz. Çok acayip bir iletişimmiş” açıklamasını yapmıştı.

“ENGİN HER DAİM HOCAM”

Eşiyle aynı mesleği yapan Beyza Şekerci, “Birbirinize yardımcı olur musunuz?” sorusuna, “Onun tiyatro eğitmenliği konusunda geçmişinde harika birikimleri olduğu için kocam benim her daim hocam. Neye takılsam ilk ona sorarım” cevabını vermişti.

“CAN İÇİN BİR İLK OLDU”

Koronavirüs pandemisi döneminde Urla’daki tek katlı evlerinde yazı geçiren ünlü çiftten Hepileri, “Oğlumuz Can için doğa ile iç içe büyümek konusunda bir ilk oldu. Biz biraz avantaja çevirmeye çalıştık hem kendimiz için hem oğlumuzun sağlığı için” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Engin Hepileri-Beyza Şekerci çifti oğullarını eğlendirdi

“KOCAMIN ELİNDEN HER İŞ GELİYOR”

Bu evi kendilerine sakin bir yer olarak yaptırdıklarını söyleyen Beyza Şekerci, pandemi döneminde tüm eksikleri tamamladıklarını dile getirmişti. Eşinin birçok el işi yaptığını söyleyen 34 yaşındaki güzel, “Anladım ki kocamın elinden her iş geliyor” dedi.

DENİZDE EĞLENCELİ ANLAR

Son olarak dijital platformda yayınlanan ‘Orta Kafa Aşk’ dizisinde rol alan Engin Hepileri, kendisi gibi oyuncu olan eşi Beyza Şekerci ve oğlu Can ile önceki gün Çeşme tatilinde objektiflere yansıdı.

haberler Engin Hepileri-Beyza Şekerci çifti oğullarını eğlendirdi

Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkaran çift, suyun içinde dört yaşındaki oğullarıyla neşeli vakit geçirdi. Keyifleri bir hayli yerinde olan ikili, plajda bir anda ilgi odağı oldu.

haberler Engin Hepileri-Beyza Şekerci çifti oğullarını eğlendirdi

EŞİYLE ŞAKALAŞTI

44 yaşındaki oyuncu, bir ara eşi ile suda birbirlerine sarılarak şakalaştı. Oğulları Can da bu durumu komik bulunca Şekerci, birkaç kez eşini denize itip düşürdü. Oyuncu çift, bir süre sonra da oğullarını kucaklayıp, sallayarak eğlendiler.

haberler Engin Hepileri-Beyza Şekerci çifti oğullarını eğlendirdi

Read More