Haberler Eda Taşpınar’dan Mykonos gecelerinde bikinili poz

Haberler

Sosyal medyada paylaştığı iddialı pozlarla adından sıkça söz ettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle Bebek’te görüntülenmişti.

Sosyetik güzel, özel şoförlü aracında görüntü vermemek amacıyla başını arkaya çevirmişti. Taşpınar’ın gizemli sevgilisi de arka koltukta yüzünü gizlemişti. Günlerdir verdikleri pozlarla çok konuşulan sevgililerin, bu kez yüzlerini saklama gereği duymasına anlam verilememişti.

“BEŞ AY MYKONOS’DA KALACAĞIM”

Yazın en çok konuşulan ünlülerinden olan Eda Taşpınar, önceki gün de Nişantaşı’ndaydı. Bir eczanede objektiflere yansıyan 42 yaşındaki sosyetik güzel, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yılın her dönemi bikinili paylaşım yapan ve tatil pozlarıyla takipçilerini kıskandıran Eda Taşpınar, “Bodrum aşkınız bitti mi?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Mykonos’da evim var. Beş ay Mykonos’da kalacağım. Bodrum aşkı asla bitmez ama senelerce yaşadım orada. Yaşanacak ve görülecek çok yerler var dünyada, onları denemek lazım. O yüzden yaz aylarını Bodrum yerine başka yerlerde geçiriyorum. Bodrum’un pahalılığı konusunda pek bilgim yok çünkü uzun süredir gitmiyorum.

ADINI SIR GİBİ SAKLIYOR!

Sosyetik güzel, özel hayat sorusu üzerine “Konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” demekle yetindi. Taşpınar, adını sır gibi sakladığı ve sürekli “Arkadaşım” dediği sevgilisi hakkında geçtiğimiz haftalarda yöneltilen soruya, “Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir ilişki durumu yok” yanıtını vermişti.

haberler Eda Taşpınardan Mykonos gecelerinde bikinili poz

HAYRAN BIRAKTI

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Eda Taşpınar, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Sporu hayatının bir parçası haline getiren Taşpınar, formda görüntüsüyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz gün bikinili paylaşım yapan Taşpınar, kusursuz fiziği ile kendine hayran bıraktı.

haberler Eda Taşpınardan Mykonos gecelerinde bikinili poz

TAKİPÇİLERDEN BEĞENİ YAĞDI

Taşpınar’ın son olarak siyah bikinisiyle çekildiği fotoğrafı “Every exit is an entry somewhere else” (Her çıkış başka bir yere giriştir) notuyla paylaştığı görülürken, fotoğrafın gece saatlerinde deniz kenarında çekilmesi dikkat çekti. Sosyetik güzel paylaşımını yoruma kapalı şekilde paylaşırken, takipçilerinden ise paylaşıma binlerce beğeni geldi.

haberler Eda Taşpınardan Mykonos gecelerinde bikinili poz

SIRTI AÇIK POZUYLA BÜYÜLEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Mykonos’tan bir başka paylaşım yapan isim, sırtı açık şekilde verdiği pozuyla ve ten rengiyle görenleri büyülemişti.

haberler Eda Taşpınardan Mykonos gecelerinde bikinili poz

Read More