Haberler Ece Erken isyan etti! ‘Dadılık işimiz yok’

Haberler

Geçtiğimiz Ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu (42) silahlı saldırıda kaybeden Ece Erken, zor bir dönem geçiriyor. Eşinin vefatının ardından Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu ile de miras sebebiyle karşı karşıya gelen ünlü sunucu, magazin gündeminden düşmüyor.

Şimdilerde tüm vaktini 2015 yılında boşandığı Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen ile geçiren Ece Erken, bu kez bakıcı bulamadığı haberleriyle adından söz ettirdi.

‘BAKICI ARIYOR’ İDDİASI

İddialara göre; yeni bir bakıcı arayışına giren Ece Erken, ayda 10 bin TL’yi gözden çıkardığı ancak buna rağmen kimseye bulamadı. Bu durumdan dert yanan ünlü ismin; “Bakıcı fiyatları o kadar artmış ki; çevremdeki birçok kişi dolarla maaş verdikleri bakıcıların parasını iki kişi ortak karşılıyor. Bakıcı haftanın 3 günü birinde, 3 günü de diğerinde kalıyor” dediği öne sürüldü.

haberler Ece Erken isyan etti Dadılık işimiz yok

“EYMEN’İN BEN BÜYÜTTÜM”

Hakkında çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan Ece Erken; sosyal medya hesabından isyan etti. Bakıcı değil, evine yardımcı aradığını belirten ünlü sunucu, Twitter’da şu ifadeleri kullandı:

Eymen 7 yaşında. Ben büyüttüm, büyük bir keyifle. Eve yardımcı en az 10 bin TL istiyor dedim ama…

Ardından Instagram hesabından da peş peşe paylaşımlar yapan Erken, ilk olarak “Bakıcı 1000 dolardan başlıyor, veremem valla. Ben eve yardımcı arıyorum. Dadılık işimiz yok, dadı benim” dedi.

Ardından kahvaltı sofrasında oğlunu paylaşan 44 yaşındaki ünlü isim, Eymen’i kast ederek; “Benimki zaten kendine bakıyor artık” notunu düştü.

haberler Ece Erken isyan etti Dadılık işimiz yok

“HAYATA TUTUNUYORSAM SEBEBİ SENSİN”

Öte yandan Ece Erken, geçtiğimiz nisan ayında yedi yaşına basan oğlunun doğum gününde duygusal bir paylaşıma imza atmıştı. Eymen’in doğduğu günden günümüze kadar olan birkaç fotoğrafını paylaşan Erken, gönderisine; “Bazen hayat seni bulunduğun yerden alır, başka bir yere koyar. Ve der ki; burdan devam et… Ediyorum ve en büyük etme sebebim Rabbim’in emaneti biricik oğlum… Senin enerjin, gülen gözlerin ve sevgin olmasaydın ne yapardım, nasıl aşardım bilmiyorum. Şu an hayata tutunuyorsam en büyük sebebim sensin. Güçlü olmamızı Şafak ağabeyin de isterdi. Seni yetiştirirken bana büyük destek oldu. Allah tekrar razı olsun ondan. İnşallah sen de adam gibi adam olacaksın. Dürüst, iyi insan olacaksın gözümün nuru… Seni çok ama çok seviyorum. Rabbim güzel, mutlu, sağlıklı günlerini görmemi nasip etsin, iyi insanlarla karşılaştırsın. İyi ki doğdun, iyi ki… Nice mutlu senelere…” notunu düşmüştü. 

Read More