Haberler Ebru Yaşar: 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim

Haberler

Türk Müziği’nin güçlü sesi Ebru Yaşar, Bodrum’da yılın ilk sahnesini bir otelde aldı. Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği gecede ünlü şarkıcı, sahne performansı ve repertuarıyla unutulmaz bir konsere imza attı. 44 yaşındaki sanatçı, hayranlarının ısrarlı tezahüratları üzerine proğramını uzatarak, bir süre daha sahnede kaldı.

“SÖZÜMÜ TUTAMADIM”

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, “Hep maratondayız ama ‘Yazın başlangıcı’ diyelim. Bodrum’dayız, sezonu açtık. Herkese iyi tatiller, gelen tüm misafirlerimize sevgiler saygılar” dedi.

haberler Ebru Yaşar: 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim

Daha önce ‘Gel de Sevme’ albümünden ‘İğne İplik’ şarkısına klip çekeceğini açıklayan Yaşar, “Çekemedim olmadı. O verdiğim sözü tutamadım. Vaktim olmadı, fırsat olmadı ama bir ara çekeceğiz” açıklamasını yaptı.

“ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI”

Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, Kanal D’de ekranlara gelen ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programının sezon finaline konuk olan sanatçı, “İnşallah güzel bir sezon geçer, hepimiz için. Güzel bir programdı. Orada çok eğlendim; finalde ne oynadık ne oynadık. Sanki bütün sezonu ben yaptım, 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim yani. Çok güzeldi” ifadelerini kullandı.

haberler Ebru Yaşar: 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim

“ONLAR BİZİM GRURUMUZ”

Yaşar, Diyarbakır’da kendi ismini taşıyan Ebru Yaşar Gülseven Ortaokulu’nun ilk mezunlarını verdiğinin hatırlatılması sonrası, “Onlar bizim gururumuz. Mutlu bireyler yetişsin. Her şeyden önce mutlu çocuklar yetişsin. Sonra da faydalı çocuklar inşallah yetişsin. Okul yaptıralım hepimiz. Herkes bir tuğla koysa, bir duvarını boyasa oldu bitti işte, olacak. Birbirimize yardım edeceğiz, destek olacağız. Öyle geçecek bu hayat” şeklinde konuştu.

“KIRMIZI KIYAFET GİYMEK İÇİMDEN GELMİYOR”

Sahnede nazara geldiği için kırmızı renk kıyafet giymeme geleneğini devam ettirdiğini belirten başarılı şarkıcı, “Vallahi şu an içimden giymek hiç gelmiyor. Ne yapayım yakışıyor ama bir süre giymeyeceğim herhalde, bakalım” itirafında bulundu.

Read More