Haberler Demet Şener takipçilerine cevap verdi! ‘Naiflik her yazılanı kabul etmek değildir’

Haberler

1995 Türkiye Güzeli Demet Şener, yaklaşık 9 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Tolga Arman ile birlikte soluğu Bodrum’da almıştı. Tatilden keyifli anlarını takipçileriyle paylaşan Demet Şener, son olarak uzun kollu yeşil elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

İki çocuk annesi Şener, gönderisine; “Püfür püfür rüzgar, ılık Bodrum havası… Begonviller ve ben. Seçemedim hepsini koydum. Tatil gibisi var mı?” notunu düşmüştü.

haberler Demet Şener takipçilerine cevap verdi Naiflik her yazılanı kabul etmek değildir

“NEDEN UZUN KOLLU ELBİSE?”

Ünlü mankenin paylaşımlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağmıştı. Bir takipçisi ise Şener’in uzun kollu elbise giymesiyle alakalı; “Bodrum gibi şu an çok sıcak bir şehirde neden uzun kollu elbise? Öyle güzel yaz kıyafetleri var ki” yorumunu yapmıştı.

Takipçisine kayıtsız kalamayan Demet Şener ise “Bundan sonra vücut ısımı, gideceğim yeri ve zamanını oradaki net dereceyi sizinle paylaşıp sizden fikir alırım olur mu? Yaklaşık bir haftadır buradayım ve geceleri serin oluyor izin verin de ne giyeceğimi bileyim” şeklinde yanıt vermişti.

PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

Sevgilisiyle tatili devam eden 45 yaşındaki Şener’den yeni fotoğraflar geçtiğimiz günlerde gelmişti. Denizin ve güneşin keyfini çıkaran iki çocuk annesi Demet Şener, bu kez mor renkli bir mayoyla objektif karşısına geçmişti.

Spor tutkunu olan eski manken, fit vücuduyla adından söz ettirmişti. Demet Şener’in kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören paylaşımına; Hatice, Tuğba Özerk ve Ece Gürsel gibi ünlü isimler de yorum yapmıştı.

haberler Demet Şener takipçilerine cevap verdi Naiflik her yazılanı kabul etmek değildir

TAKİPÇİLERİNE CEVAP VERDİ

Son olarak 785 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni bir karesini yayınlayan Şener’e, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Bir takipçisi ise ünlü isme, “Hep aynı şekilde poz veriyorsunuz. Telefonu yukarıya kaldırarak çekin bence” tavsiyesinde bulundu.

Demet Şener ise buna kayıtsız kalamayarak, “Olur, ben hiç bilmiyorum aşağı yukarı yapmayı telefonu. Ben böyle çekiyorum, siz yukarıdan çekin” diye yazdı.

“SİZE YAKIŞTIRMAZDIM!”

Bir başka takipçisi ise Şener’in cevabının ardından şu yorumda bulundu:

O cevabı size yakıştırmazdım, çünkü sizi çok naif, çok zarif buluyorum. Hepimiz burada fikirlerimizi, düşüncelerimizi saygı çerçevesinde paylaşmalıyız elbette… Sayfamız açıksa, yorum hakaret, saygısızlık içermiyorsa biraz tahammüllü olmak lazım diye düşünüyorum. Sevgilerimi gönderiyorum; aşkla, sağlıkla kalın.

Demet Şener ise, buna da yanıt vererek; “Aynı şekilde hakaret içermiyorsa biz de cevap verebiliriz, değil mi? Naiflik her yazılanı kabul etmek de değildir, valla gayet tahammüllüyüm. Benden de size sevgiler…” ifadelerini kullandı.

Read More