Haberler Demet Özdemir’in 111 bin 500 TL’lik şıklığı!

Haberler

Demet Özdemir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Oğuzhan Koç’tan evlilik teklifi almış ve ünlü şarkıcıya ‘Evet’ yanıtını vermişti. 2021’in sürpriz aşıkları, geçtiğimiz aylarda kısa bir küslük yaşamış, ayrılığa dayanamayıp aşklarına ikinci şansı vermişlerdi. Şimdilerde neşeleri bir hayli yerinde olan çift, önceki akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi.

“ÇOK NEŞELİ ŞARKILAR OLACAK”
‘Gül ki Sevgilim’, ‘Giden Günlerim Oldu’, ‘Bulutlara Esir Olduk’ ve ‘Her Aşk Bir Gün Biter’ parçalarıyla tanınan şarkıcı ve söz yazarı Oğuzhan Koç, albüm hazırlıklarının devam ettiğini belirterek, “Havaların düzelmesi şart, baharı bekliyoruz. Çünkü çok neşeli şarkılar olacak” dedi.

haberler Demet Özdemirin 111 bin 500 TLlik şıklığı

‘YENİ DİZİ’ SORUSU
Dijital platformda yayınlanacak, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği yeni dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’nın sete çıktığını belirten 36 yaşındaki güzel, “Fazla konuşamıyorum. Vallahi yasak” açıklamasını yaptı.

Demet Özdemir (İlkin), Buğra Gülsoy (Tolga) ve Hafsanur Sancaktutan’la (Sinem) anlaşma sağlandığı konuşulan dizinin kadrosunda; Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger’in de yer alacağı iddia ediliyor.

“DÜĞÜN İKİ GÜN OLABİLİR”
2022 yazında nikâh masasına oturmaya hazırlanan sevgililer, geçtiğimiz ay “Düğün törenlerinin dört gün süreceği” yönünde magazin basınına yansıyan haberlere de açıklık getirdi.

Ünlü çift, “Dört gün değil ama iki gün olabilir. Bir günü de arkadaşlarımızla eğlenerek geçirmek istiyoruz, herkese zaman ayırmak istiyoruz. O yüzden şimdiden bir şey söyleyip, daha sonra onu yapamamak kötü olur” ifadelerini kullandılar.

BU TARZIN DEĞERİ 111 BİN 500 TL
Öte yandan marka giyinmeyi seven Demet Özdemir’in üzerindekiler yine çok konuşturacak cinstendi. Posta gazetesinde yer alan habere göre; ünlü oyuncunun kombininin toplam değeri 111 bin 500 TL’yi buldu.

Montu Prada, 43 bin TL.
Çantası Balenciaga, 33 bin TL.
Küpeleri Tiffany, 20 bin 500 TL.
Ayakkabısı Prada, 15 bin TL

haberler Demet Özdemirin 111 bin 500 TLlik şıklığı

Read More