Haberler Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi içerir!

Haberler

28 Ağustos’ta İstanbul’da aileleri ve yakın dostlarının katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine giren emet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz günlerde akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarına poz veren ikili ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

class=’medyanet-inline-adv’>

Yeni projeleri hakkında konuşan Özdemir, “Engin Akyürek ile olan dizi projem yakında sete çıkacak. Dijitale yaptığımız dizinin de ikinci sezon onayını aldık. Yakında onun da çekimlerine başlayacağız” demişti.

haberler Demet Özdemirden Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi içerir

“KLİBİ DEMET’E İZLETTİM”

Koç ise “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini izledik burada da. Demet’e izlettim” şeklinde konuşmuştu. Muhabirlerin, “Demet Hanım’ın onayına göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç; “Hanımın onayını aldım” yanıtını vermişti.

“GÜZEL BAŞLANGIÇLAR YAPTIK”

Yılbaşı planlarından da bahseden ikili, “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu yılbaşını birbirimize ayırdık. Nereye gideceğimiz belli değil daha. Zaten burada olursak sizinle karşılaşacağız” açıklamasını yaptı.

class=’medyanet-inline-adv’>

2022 yılını da değerlendiren ikiliden Özdemir, “Allah sizlere de nasip etsin. Çok güzel geçti. Sürprizler ile doluydu başlangıcı. Sonucu çok heyecan vericiydi benim için. Güzel başlangıçlar yaptık. İnşallah bir sonraki yıl da bir önceki yılı aratmaz diyeyim” ifadelerini kullanmıştı. Koç ise “Sürprizler ile dolu bir yıldı. İnşallah daha güzellerini hep birlikte yaşarız” demişti.

“BİZ BU IŞIĞI SEVDİK”

Tüm bunların ardından aktif olarak kullandığı Instagram sayfasında 15,5 milyon takipçisi bulunan 30 yaşındaki Demet Özdemir, paylaştığı yeni fotoğraflarla gündeme geldi.,

haberler Demet Özdemirden Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi içerir

Arkadaşları ve 37 yaşındaki eşi Oğuzhan Koç ile çektiği kareleri peş peşe hayranlarının beğenisine sunan güzel oyuncu, kısa sürede 290 bin beğeni alan gönderisine; “Biz bu ışığı sevdik! Aşırı sevgi içerir” mesajını yazdı.

Ünlü ismin eşiyle romantik pozuna; “Maşallah size”, “Bayıldım fotoğrafın içtenliğine, saflığına, sevilmişliğine” ve “Bu fotoğrafa kalbimi bıraktım” gibi yorumlar geldi. Eşine kayıtsız kalamayan Koç ise kalp emojisiyle Özdemir’e yanıt verdi.

haberler Demet Özdemirden Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi içerir

“ÖZÜR DİLERİM AŞKIM”

Öte yandan Özdemir, geçtiğimiz günlerde eşi Oğuzhan Koç ile yaptığı açıklamayla adından söz ettirmişti. Muhabirlerle konuşurken konu yemeklerden açıldığı sırada, “Oğuzhan Bey hamarat mıdır?” diye sorulması üzerine güzel oyuncu; “Böyle şeyler başlık yapılıyor ama açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar” diyerek kahkaha atmıştı.

Read More