Haberler Demet Özdemir: Sevgi varsa denemeye değer!

Haberler

Geçtiğimiz haftalarda görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, adeta yılın düğününe imza atmıştı. Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Özdemir, düğünün ardından ise balayından yayınladığı pozlarla adından söz ettirmeye devam etmişti.

“ÖYLE DÜNYAYI KURTARAMAZSINIZ”

Özdemir, geçtiğimiz günlerde L’officiel dergisine verdiği röportajda da aşk hakkında konuşmuştu. Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslenmişti:

Üzülmekten veya kırılmaktan korktuğunuz için duygularınızı saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir kıymeti yok. Öyle dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi.

haberler Demet Özdemir: Sevgi varsa denemeye değer

“GALİBA MERAKIMIZ KALMADI”

Aşkın da artık ‘tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü’ söyleyen ünlü isim, “Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

 “PROJEMİZİ İZLEYİCİLERİMİZE EMANET EDİYORUZ”

30 yaşındaki Demet Özdemir, önceki günlerde ise dijital bir platformda yayınlanan ‘Dünyayla Benim Aramda’ adlı dizisinin bir otelde gerçekleşen ön gösterimine katıldı. Özdemir’in yanı sıra Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger gibi oyuncuları bir araya getiren dizi, ön gösterimde izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Gecede dizinin oyuncuları basının karşısına geçerek yapımla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

Dünyayla Benim Aramda’nın hepimiz için büyük önemi var. Çok çalıştığımız ve her anından da çok keyif aldığımız bir süreç geçirdik. Dizimizi izleyenlerin 8 bölümlük hikaye boyunca kendi hayatlarından kesitler bulacağına inanıyoruz. Bu bir aşk hikayesi değil, ilişki hikayesi… Projemizi artık izleyicilerimize emanet ediyoruz.

haberler Demet Özdemir: Sevgi varsa denemeye değer

“ÖNEMLİ OLAN NİYET”

Basın mensupları ile bir araya gelen oyuncular dizi hakkında görüşlerini ve nasıl bir karaktere can verdiklerini de anlattı. Bir muhabirin Demet Özdemir’e; “Biten bir ilişki tekrar canlandırılabilir mi?” sorusunu yöneltmesi üzerine, ünlü isim şu cevabı verdi:

Önemli olan niyet bence. Eğer bir taraf gerçekten istiyorsa ve sevgi varsa, denemeye değer.

Güzel oyuncu, ayrıca kıskanç biri olmadığını da belirtti.

Dizi, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

Read More