Haberler Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum!

Haberler

Demet Özdemir, evlilik hazırlığı yaptığı Oğuzhan Koç’un yeni yaşını romantik ve esprili bir mesajla kutlamıştı. Evlilik teklifi aldığı ve ‘Evet’ yanıtını verdiği 14 Şubat Sevgililer Günü’nden bir kare yayınlayan oyuncu, 15 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram’da yaptığı paylaşıma şu notu düşmüştü:

Sana hep söyledim! Seversem görersin! Ruhunun tüm inceliklerini benimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim İyi ki doğdun sevgilim. Hep ol. Doğarsan görersin!

Burcu Esmersoy, Seda Sayan, Gülcan Arslan, Fatma Toptaş ve Ali Biçim gibi ünlü isimlerin şarkıcı da sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmamıştı. Oğuzhan Koç, kalp emojisiyle birlikte “Sevgilim” yorumunu yazmıştı.

haberler Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum

“ROMANTİK Mİ BULDUNUZ?”

Can Yaman’la partner olduğu ‘Erkenci Kuş’ dizisinden sonra kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan Demet Özdemir, dün gece Buğra Gülsoy ile başrolü paylaşacağı ‘Dünyayla Benim Aramda’ adlı yeni projesinin yayınlanacağı dijital platformun Asmalımescit Soho House’da düzenlediği akşam yemeğine katıldı.

“Güzel bir event ve buluşma oldu. Çok fazla detay veremeyeceğim” diyen 30 yaşındaki güzel, “Çok romantik bir paylaşım ile Oğuzhan Bey’in doğum gününü kutladınız” diyen basın mensuplarına, “Romantik mi buldunuz? Ne güzel” yanıtını verirken, gülerek “Ben çok beceremiyorum romantik olmayı. Çok romantik komedi yaptım ondandır belki” dedi.

haberler Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum

“ŞEY DEĞİL, BİRİ VAR”

Oğuzhan Koç, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan programına konuk olmuştu. Demet Özdemir’le bu yaz evlilik planları yapan 36 yaşındaki şarkıcı, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. “Gördüğünde gözünü alamadan baktığın şey nedir?” sorusuna Oğuzhan Koç, “Şey değil, biri var: Demet Özdemir” yanıtıyla nişanlısına olan aşkını dile getirmişti.

Demet Özdemir’le aynı projede yer alma hayalinden bahseden ünlü oyuncu, “Kendi yazdığım hikâyem var. Sonbaharda çekip yeni yıla yayınlamayı düşünüyorum. Ben yazıp, oynayacağım. Keşke Demet’le birlikte oynasak ne güzel olur. Onun sahne kabiliyetinden eminim ve onun oynamasını çok isterim” ifadeleri kullanmıştı.

haberler Demet Özdemir: Romantik olmayı beceremiyorum

“İLK VE TEK HAYRANIYIM”

Öte yandan evlilik teklifi sonrası Arnavutköy’de objektiflere yansıyan Oğuzhan Koç, özel hayatıyla ilgili yöneltilen bir soru üzerine “Demet ne yapıyorsa en iyisini yapıyor. Ben de sonuna kadar destekliyorum. İşinin hakkını veriyor. İlk ve tek hayranıyım” diyerek, nişanlısına övgü dolu sözler sarfetmişti.

Read More