Haberler Defne Samyeli’den Cem Yılmaz cevabı: Yaş farkı olayı yeni bir şey değil

Haberler

Eski haber spikeri Defne Samyeli, oyunculuk kariyerinin ardından şimdilerde şarkıcılık yapıyor. İddialı sahne kostümleri ve paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren 49 yaşındaki güzel, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Yaklaşık dört saat mekanda arkadaşıyla sohbet eden Samyeli, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

“İŞİNE ÖZENEREK YAKLAŞAN BİRİSİ”
Beğeni alan tarzı hakkında “Beğenilmesi hoşuma gidiyor” diyen şarkıcı, Gülşen’in tartışma konusu olan sahne kostümleri hakkında ise, “Takip edemiyorum ama beğeniyorum, işine özenerek yaklaşan birisi. İşine özenerek yaklaşan herkesin takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

haberler Defne Samyeliden Cem Yılmaz cevabı: Yaş farkı olayı yeni bir şey değil

Kendisinin sahne kostümlerini eleştirenlerin olmadığını söyleyen Samyeli, sahnelerinin yoğun geçtiğini belirtti. Müzikal tiyatroyu sevdiğini, müzik üzerine eğitimler aldığını ve yurt dışı sahnelerinin de olduğunu anlatan şarkıcı, dört saatlik uykuyla ve yoğun tempoyla çalıştığını söyledi.

“TEK KELİMEYLE MUHTEŞEMSİN”
Önceki günlerde bir moda çekimi gerçekleştiren Samyeli, yayınladığı pozlarla binlerce beğeni almıştı. Ünlü ismin takipçileri; “Daha ne kadar güzelleşmeyi düşünüyorsun? Haksızlık bu”, “Tek kelimeyle muhteşemsin” şeklinde övgü dolu yorumlar yazmıştı.

“GÜVEN KONUSUNDA AYRIM YAPILMAMASI GEREKİR”
Erkeklere güveninin kalmadığı yönünde bir açıklamada bulunmadığını söyleyen Defne Samyeli, “Güven konusunda kadın-erkek ayrımı yapılmaması gerekir, önce insanların aynada kendilerine bakıp ne kadar güvenilir ya da güvenilmez olduklarını tartmaları gerekir” diye konuştu.

Şarkıcı, kendi kişisel yolculuğuna önem verdiğini, her yaşadığı olayda insanlarla olan ilişkilerinin ne anlattığına baktığını ve olumsuzluklar karşısında başka birilerini, başka şeyleri suçlamanın kolay olduğunu da belirtti.

haberler Defne Samyeliden Cem Yılmaz cevabı: Yaş farkı olayı yeni bir şey değil

CEM YILMAZ CEVABI
Son dönemde sık sık konuşulan ‘ilişkilerdeki yaş farkı’ konusu ve eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın, yeni sevgilisi Rüya Demirbulut ile arasındaki yaş farkı sorulan Samyeli, şu ifadeleri kullandı:

“Bu yaş farkları olayı yeni bir şey değil. Annem ve babam arasında 32 yaş var. Bununla ilgili kategorizasyon içerisinde olmamak gerektir, bu konuyu eleştirmek benim yapacağım bir şey değil, beni de ilgilendirmez.”

21 YAŞ KÜÇÜK AŞK!
Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra adı birçok kişiyle anılan Cem yılmaz, geçtiğimiz günlerde yeni kız arkadaşı Rüya ile Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. 48 yaşındaki komedyen, dijital platformda yayınlanacak ‘Erşan Kuneri’ dizisinde kamera karşısına geçtiği, kendisinden 21 yaş küçük genç oyuncu ile mekandan çıktıktan sonra Levent’teki evine geçmişti.

“OLDUĞU ZAMAN DÜŞÜNÜRÜZ”
Şarkıcı, kendi kızları böyle bir ilişkiye başlarsa ne yapacağının sorulması üzerine, “Bunun hakkında hiç düşünmedim, olduğu zaman düşünürüz. Yaş farkı var, yaş farkı var. Kimin olduğu daha önemli, hayatlarında ne istedikleri, ne katacakları… Daha çok ona yoğunlaşıyorum” yanıtını verdi.

“ORTADA KONUŞULACAK BİR KONU YOK”
Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde çıkan Onur Arıkan ile aşk yaşadığı sorularına ise, “İsimler üzerinden konuşmak istemiyorum, sahneme herkes geliyor ama yakalandı şeklinde çıkan haberleri sevmiyorum. Ortada konuşulacak bir konu yok çünkü” diye cevap verdi.

haberler Defne Samyeliden Cem Yılmaz cevabı: Yaş farkı olayı yeni bir şey değil

NE OLMUŞTU?
Defne Samyeli ile iş insanı Onur Arıkan birlikte görüntülenmişti. İkili, önceki gece Samyeli’nin sahne aldığı mekanda, gece boyunca birbirlerinin gözlerine bakarak şarkılar söylemişlerdi. Çift, gece sonunda mekandan birlikte çıkacağı sırada kapıda basın mensuplarının olduğunu duyunca, hedef şaşırtmayı denese de başarılı olamamıştı.

Basın mensuplarının “Onur Arıkan ile aşk haberleriniz çıkmıştı, bugün de sizi izlemeye geldi. Hayırlı olsun, yeni ilişkiniz hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna Samyeli, “Özel hayatımla ilgili konuşmayacağım” diyerek uzaklaşmıştı.

Onur Arıkan’ın ise gece sonunda bir kadın ile taksiye binerek, başka bir mekanda eğlencesine devam etmiş izlenimi vermeye çalışması da dikkat çekmişti.

Read More