Haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

Haberler

Kariyerine şarkıcılıkla devam eden Defne Samyeli, iddialı sahne kostümleriyle olduğu kadar yaptığı açıklamalarla da sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda Karayipler tatiline giden ve güzel havanın tadını çıkaran Defne Samyeli, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmemişti. Fit hali dikkat çeken şarkıcı için “Kim der iki çocuk annesi diye?” yorumu yapılmıştı.

“HIZLI VE TELAŞLI”

Tatil sonrası Türkiye’ye geri dönen Defne Samyeli, Asmalımescit’te görüntülenmişti. Telaşlı halleriyle dikkat çeken Samyeli, hızlı adımlarla ilerlerken muhabirlerin, “Efendim iyi akşamlar, aceleniz var galiba?” sorusuna yanıt vermişti.

49 yaşındaki ünlü isim, “Evet, geç kaldım. Yetişmem gereken bir yer var, daha sonra konuşuruz” ifadelerini kullanmıştı. Samyeli yine hızlı adımlar ile Soho House adlı mekana girmişti.

haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

DEFNE PLAJDA

Tüm bunların ardından sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Defne Samyeli, sahil kenarında çekilen videosu gündem oldu. Tatil sezonunu açıp plaja inen Samyeli, yeşil bikiniyle objektif karşısına geçti.

haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

Defne Samyeli, fit vücuduyla yine adından söz ettirdi. Spor tutkunu olan oyuncu, karın kaslarıyla da dikkat çekti. Temmuz ayında 50’nci yaşına girecek olan Samyeli’nin videosu yaklaşık 500 bin kişi tarafından izlendi.

“SENİ DÖVECEĞİM”

Oyuncu Gonca Vuslateri de iki çocuk annesi Samyeli’nin paylaşımına kayıtsız kalmadı ve esprili bir şekilde, “Defne döveceğim seni” yorumunu yaptı.

haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

MEYDAN OKUDU

Yaşına rağmen spor yapmayı ihmal etmeyen ve vücut güzelliğine dikkat eden güzel oyuncu, son olarak bikinili pozuyla adeta meydan okudu. Bordo bikinisiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Samyeli’ye beğeni ve yorum yağdı. Takipçileri Defne Samyeli’nin paylaşımlarına ateş emojisi koymayı ihmal etmedi.

haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

“SON DERECE YANLIŞ”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda sahne kıyafetleri polemiğine dahil olan Samyeli, “Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da herhangi bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu” demişti.

haberler Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

“İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan bazı isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum” diyen ünlü isim, “Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde şov denen bir şey var. Başkalarının üzerinden, başkalarının kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden böyle birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“KIZLARIMIN BABASI KIYAFETİME KARIŞIRDI”

Bir muhabirin “Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?” sorusuna Samyeli, “Hayır kesinlikle izin vermezdim. Evli olduğum dönemlerde kızlarımın babası karışırdı ama öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra öyle şeyler yok” demişti.

Read More