Haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor! Fiyatı 200 bin lira

Haberler

Haberler Kocaeli’de yaşayan Emrah Öztürk, dedesinden kalan 1979 model otomobili garajdan çıkarmıyor. 42 yaşında 74 bin kilometrede olan otomobilin parçaları da orijinal.

İHA

• 24 Aralık 2021 – 11:41 • Son Güncelleme:

İHA

• 24 Aralık 2021 – 11:41 • Son Güncelleme:

1haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor Fiyatı 200 bin lira

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yaşayan Emrah Öztürk, dedesinden yadigar kalan otomobiline gözü gibi bakıyor. 1979 model Renault marka otomobilin koltuğundan, kaset çalarına kadar tüm parçaları tamamen orijinal. 74 bin kilometrede olan otomobil, görenleri de kendine hayran bırakıyor.

2haberler Sayılı kaldığını düşünüyorum

Haberler “Sayılı kaldığını düşünüyorum”

Otomobilinin her türlü bakımını yaptırdığını söyleyen Emrah Öztürk, “Otomobilimin Türkiye genelinde sayılı kalanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

3haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor Fiyatı 200 bin lira

Orijinal olarak 74 bin kilometrede. Hafta sonları kullandığımız bir otomobil. Biçtiğimiz bir değer yok fakat birçok teklif geliyor. Bu tekliflere ilerde sıcak bakabilirim fakat şu anda satmayı düşünmüyorum.

Fakat satacak olsam 200 bin liraya satmayı düşünürdüm. Aracımız orijinal fakat demir zamana dayanmıyor. Demir dayanmadığı gibi boya da dayanmıyor. Bu yüzden sadece komple boyası vardır.

5haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor Fiyatı 200 bin lira

Onun haricinde aracımız tamamen orijinal ve güzeldir. Günü geldiği zaman bütün bakımları servis tarafından yapılıyor ve kapalı garajda duruyor” şeklinde konuştu.

6haberler Bundan aldığım zevki hiçbir otomobilden alamıyorum

Haberler “Bundan aldığım zevki hiçbir otomobilden alamıyorum”

Otomobilinin yarı yolda bırakmayacağını ifade eden Öztürk, “Bindiğimizde kaset çalarından deri koltuğuna kadar her şey anılarımızı tazelemeye yetiyor.

7haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor Fiyatı 200 bin lira

Bu arabadan aldığım zevki hiçbir araçta alamıyorum. Bindiğimiz son model otomobillerle kıyaslama şansımız yok, çok farklı bir kulvarda ve keyfi bambaşka. ‘Bu araç yolda kalır mı?’ diye bir şüpheniz olmasın.

8haberler Dedesinden kalan yadigarı garajından çıkarmıyor Fiyatı 200 bin lira

Benzini konulduğunda ve bakımları yapıldığında bırakın Türkiye’yi, Almanya olsun Fransa olsun istediğiniz yere gidebilirsiniz. Tek marşta seyahat ettirecek ve sizi çocukluğunuza götürecek tek araçtır diyebilirim” dedi.

Read More