Haberler Çağla Şıkel duygulandı: Ben ölene kadar senin annen olacağım

Haberler

2008 yılında nikah masasına oturduğu Emre Altuğ’dan 2015 yılında boşanan ve bu evlilikten Kuzey ile Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel, ‘Çağla İle Yeni Bir Gün’ adlı programıyla her sabah izleyici karşısına çıkıyor. Dün Osman Müftüoğlu’nun konuk olduğu programda; sağlıklı bir hayat için dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı.

“HİÇ UNUTMAYACAĞIM”
Ünlü manken de sabah oğlu ile yaşadığı diyaloğu izleyiciyle paylaştı. ‘Ben yaşlanmaktan korkan bir insan değilim, sağlıklı yaşlanmanın peşindeyim’ diyen Şıkel, size bu sabah yaşadığım bir olayı anlatayım; böyle dramatik şeylere çok takılan bir insan değilim ama bu hikayeyi hayatım boyunca hiç unutmayacağımı düşünüyorum” dedi.

Şıkel, “Uzay bana ‘anne ben 20 yaşıma girdiğim zaman sen kaç yaşında olacaksın’ dedi. Ben de ’53 yaşımda olacağım, yine coşup, oynayacağız’ cevabını verdim. Bu kez ‘Ben 53 yaşıma geldiğim de sen kaç yaşında olacaksın’ diye sordu. ’86 yaşımda olacağım evladım’ dedim. ‘Yani dedem gibi mi? Ben 53 yaşımda baba olmak istiyorum ama sen yine benim annem olacaksın’ dedi. Bu beni çok etkiledi, mahvetti. Uzay… Ben ölene kadar, sonsuza kadar senin annen olacağım” diye konuştu.

haberler Çağla Şıkel duygulandı: Ben ölene kadar senin annen olacağım

Read More