Haberler ‘Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz arasında kıskançlık krizi’ iddiası!

Haberler

Geçtiğimiz aylarda final yapan ‘Ada Masalı’ adlı dizide başrol oynayan Alp Navruz (31) ile Ayça Ayşin Turan’ın (29) arkadaşlıkları aşka dönmüştü. İlk zamanlar aralarında bir şey olmadığını ısrarla dile getiren ikili, birkaç ay önce aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. Navruz, “Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki, Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık, iş olarak da arkadaş olarak da. Onun dışında farklı boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

haberler Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz arasında kıskançlık krizi iddiası

Mutlu birliktelikleri devam eden oyuncu çift, sonrasında kamera karşısına geçmişti. İkili, yeni fotoğraflarını Instagram hesaplarından kalp emojisi ile birlikte yayınlamış; Turan ile Navruz’un paylaşımları büyük ilgi görmüştü.

ÜNLÜ ÇİFT TATİLDE

Yaklaşık bir yıldır meslektaşı Alp Navruz ile birlikte olan ve mutlu bir ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan, önceki haftalarda Bodrum’da bir otelde görüntülenmişti. Ünlü çift, güneş kremlerini sürerek güneşlenmişti.

DENİZDE ROMANTİK ANLAR

Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Turan bir ara sevgilisi Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzmüştü. Güzel oyuncudan önce denizden çıkan Alp Navruz, sevgilisini yüzerken izlemişti. Bol bol denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Tura,n güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

“ACELEMİZ VAR”

Aşkları doludizgin devam eden çift, tatilin ardından Etiler’de yer alan bir kuaförden çıkarken görüntülenmişti. Ekin Koç ile çekeceği ‘Sen İnandır’ filmi için Asos’a giden Ayça Ayşin Turan’ı, sevgilisi Alp Navruz kuaförden uğurlamıştı.

Turan, “Birazcık acelemiz var. Yola çıkacağım” diyerek, konuşmak istememişti. Alp Navruz ise evlilik sorularını, “Bunları sonra konuşuruz olur mu?” diye yanıtlamıştı.

haberler Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz arasında kıskançlık krizi iddiası

‘KISKANÇLIK’ İDDİASI

Tüm bunların ardından ünlü çiftin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladığı iddia edildi. Sevgilisinin, Ekin Koç ile rol aldığı dizisinin setine giden Navruz’un, senaryodaki yakınlaşma sahneleri nedeniyle kıskançlık krizine girdiği ve tartışma çıkardığı söyleniyor.

Set çalışanlarının bu durumdan rahatsız olduğunu gören Ayça Ayşin Turan’ın ise sevgilisi Alp Navurz’a sete gelmemesi konusunda uyarıda bulunduğu konuşuluyor.

Read More