Haberler Asiye Ateş’e pitbull saldırısında yeni görüntüler ortaya çıktı

Haberler

Gaziantep’te Beştepe Mahallesi’nde, 22 Aralık günü bir sitede apartman görevlisi olarak çalışan Hüseyin Ateş’in kızı Asiye, bahçede oyun oynarken 2 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Asiye’nin çığlıklarını duyanlar, yardıma koştu. Güçlükle kurtarılan Asiye Ateş’e ilk müdahale, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yapıldı. Ardından özel bir hastaneye sevk edilen Asiye Ateş, ameliyat oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın talimatıyla Asiye, gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra dün sabaha karşı Sağlık Bakanlığı’nca görevlendirilen ambulans uçakla Antalya’ya getirildi. Ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürülen Asiye, Pediatri Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedaviye alındı.

DOKU NAKLİNE BAŞLANDI

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, bugün youn bakım servisinde yatan Asiye Ateş’in muayenesi yaptıktan sonra, ekibiyle birlikte saat 13.00 sıralarında minik kızı ameliyata aldı. Prof. Dr. Özkan ve ekibi, Asiye Ateş’e doku nakline başladı. 

haberler Pitbull saldırısında yaralanan Asiyeye doku nakline başlandı

Asiye’nin emanet edildiği Ömer Özkan dünyadaki ilk rahim nakli, Türkiye’deki ilk çift kol ve yüz nakli gibi ulusal ve uluslararası düzeyde birçok başarıya ve ilke imza atmış bir isim…

ANNE BABASI YOĞUN BAKIM ÖNÜNDE BEKLİYOR

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Pediatri Yoğun Bakım Ünitesi önünde bekleyen Ateş ailesi, kızları Asiye’nin sağlığına kavuşacağı günü bekliyor. Baba Hüseyin Ateş, Cumhurbaşkanı ile görüştüklerini ve desteklerini esirgemediğini anlattı. Asiye’nin annesinin ise yoğun bakıma girdiği ve kızına yemek yedirdiği öğrenildi.

SALDIRIDA YENİ GÖRÜNTÜLER

Gaziantep’te iki pitbull cinsi köpeğin saldırısı sonucu ağır yaralanan 4 yaşındaki Asiye Ateş’in o köpeklerle birlikte çekilen fotoğrafları ile olay anına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Dehşet anları güvenlik kamerasına yansırken minik Asiye, saldırı öncesinde köpeklerle oyun oynamış.

Gaziantep’te iki pitbull cinsi köpeğin 4 yaşındaki Asiye Ateş’e saldırdığı anlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Tüm Türkiye’de infiale neden olay saniye saniye sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

haberler Pitbull saldırısında yaralanan Asiyeye doku nakline başlandı

Küçük kızın köpeklerle daha önce oyun oynadığı, fotoğraflar da ortaya çıkarken dehşet anlarından önce Asiye, beraberindeki bir yetişkin ve tasmasız iki pitbull ile sitede yürüdüğü anlar kameraya yansıdı.

haberler Pitbull saldırısında yaralanan Asiyeye doku nakline başlandı

Basket sahasının için girilmesinin ardından çılgına dönen köpekler, bir anda Asiye’ye saldırıyor. Minik kız, saniyeler içinde kan revan içinde kalırken köpeklerin Asiye’ye saldırısını kamera anbean kaydediyor.

Read More