Haberler Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirliler’den baby shower partisi

Haberler

Şef Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler, geçtiğimiz yıl eylül ayında nikah masasına oturmuştu. Çift, Beşiktaş’taki bir otelde düzenlenen tören ile birbirlerine ‘Evet’ demişti. 200 davetlinin katıldığı geceden kareler sosyal medyada paylaşılmıştı. Düğünde kısa süreli bir panik de yaşanmıştı.

Çift, nikah töreni için sahneye yürüdüğü anda davetliler tarafından tutulan bir maytaptan çıkan kıvılcım, Elbirliler’in gelinliğine sıçramıştı. Konuklar hemen müdahalede bulunarak, ateşi söndürmüştü.

haberler Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirlilerden baby shower partisi

İKİ FARKLI GELİNLİK

Melodi Elbirliler, düğününde iki farklı gelinlik giymişti. Çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuştu. Melodi Elbirliler, düğününde iki farklı gelinlik giymişti. Çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuştu.

“BİZDEN SİZE GÜZEL BİR HABER”

Mutlu birliktelikleri devam eden Elbirliler ve Türkmen’den geçtiğimiz temmuz ayında bebek müjdesi gelmişti. Ünlü çift bebek beklediklerini tatil pozlarıyla duyurmuştu. Türkmen ve Elbirliler, sosyal medya hesaplarından, “Bizden size güzel bir haber; pek yakında üç kişiyiz” açıklamasını yapmıştı. Çifte, Pınar Altuğ, Merve Dizdar, Dila Tarkan ve Seda Bakan gibi ünlü isimler tebrik mesajları yağdırmıştı.

haberler Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirlilerden baby shower partisi

DENİZ KIZI TEMALI BABY SHOWER PARTİSİ

Hamilelik sürecini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Melodi Elbirliler, dün Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’ta baby shower partisi düzenledi. Organizasyondan kareleri takipçileriyle paylaşan ünlü isim; payetli gri elbisesini, mavi tek bantlı ayakkabılarıyla tamamladı.

Deniz kızı temalı partiye Arda Türkmen de katılırken, Elbirliler’in arkadaşları da çifti yalnız bırakmadı. İkili, baby shower’da bebeklerinin cinsiyetini de açıkladı. Anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan ikili, kızları olacağını duyurdu.

“KIZ BABASI OLACAĞIM İNŞALLAH”

Baby shower partisinden bir pozu takipçileriyle paylaşan Arda Türkmen, gönderisine; “Tatlı kızımıza kavuşmak için iki aydan az kaldı. Allah’ın izniyle kız babası olacağım inşallah. Keyifli bir heyecan” notunu düştü.

haberler Arda Türkmen ile evli olan Melodi Elbirlilerden baby shower partisi

Read More