Haberler ‘Alp Navruz ile İlayda Alişan yakınlaştı’ iddiası!

Haberler

Geçtiğimiz yaz ekranlarda olan ‘Ada Masalı’nda partner olan Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın arkadaşlıkları zamanla aşka dönmüştü. İlk zamanlar ısrarla aralarında bir şey olmadığını söyleyen ikili, bir süre sonra aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. Navruz, “Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki, Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık, iş olarak da arkadaş olarak da. Onun dışında farklı boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Alp Navruz ile İlayda Alişan yakınlaştı iddiası

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER!

Ancak ünlü çiftten aylar sonra üzücü haber gelmiş; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz ayrılmıştı. Dizi setindeki arkadaşlığı aşka dönüşen çift, Instagram’dan birbirlerini takipten çıkmıştı. İkili, sonrasında ise birlikte paylaştıkları karelerini silmişti.

‘İHANET’ AÇIKLAMASI

İhanet yüzünden ayrıldıkları iddia edilen ikiliden Navruz, konuyla ilgili açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

Son zamanlarda hakkımda hiçbir gerçekliği olmayan ve bunu bildikleri için yalnızca ‘iddia’ olarak yazılan birkaç haberi ben de hayretle okudum. Bu yaşanan sürecin kötü niyetli kişilerce ilerletildiği, böylesine kulaktan dolma haberlerin arka arkaya yapılmasından açıkça bellidir.

haberler Alp Navruz ile İlayda Alişan yakınlaştı iddiası

“SAYGISIZLIK ÖTESİ BİR BOYUTA ULAŞTI”

“Bugüne kadar açıklama yapmak istemedim” diyen oyuncu, sözlerine; “Fakat artık kötü niyetli ağızlardan çıkan bu söylentiler, saygısızlık ötesi bir boyuta ulaşmıştır. Ayrıca belirtmek isterim ki her ilişki zamanla yıpranabilir, kişiler arasında bazı anlaşmazlıklar olabilir. Biz de genel sebeplerden ötürü karşılıklı saygıyla konuşarak ilişkimizi noktaladık. Bu asılsız çirkin söylentilerle ilgilisi yoktur. Bu söylentileri yayan kişi veya kişilerin sevgi, saygı, aile bilincine ve temiz bir vicdana sahip olması dileğiyle” şeklinde devam etmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Alp Navruz ile İlayda Alişan yakınlaştı iddiası

GECE BOYUNCA EĞLENMİŞLER

Tüm bunların ardından Alp Navruz, önceki gece bir derginin Etiler’de gerçekleşen partisine katıldı. Navruz’un, paritye katılan meslektaşı İlayda Alişan ile yakınlaştığı iddia edildi.

Yan yana saatlerce sohbet eden ikilinin, gece boyunca dans edip eğlendiği de söylendi.

Read More