Haberler Alişan: Altı ayda bir linç yiyorum

Haberler

2018 yılında dünyaevine giren Alişan ile Buse Varol, geçtiğimiz şubat ayında evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları haberleriyle uzun süre konuşulmuştu. Kızı Eliz’in doğum günü için kayınvalide Suzan Tektaş’ın evinde gerçekleşen kutlamaya kendisinin davet edilmediği itiraf eden Varol, lüks bir otelde yaş günü partisi düzenlemişti. Alişan ise aile arasında kutlama yapmıştı. Oyuncunun evlilik yüzüğünü çıkarması, ayrılık iddiasını güçlendirmişti. Magazin gündeminden düşmeyen kriz aşıldı ve Varol tekrar alyansını taktı. Ünlü çift, ilişkilerinin üzerindeki kara bulutları tamamen dağıtmayı başardı.

‘ÜÇÜNCÜ ÇOCUK’ CEVABI

2019 doğumlu Burak adında bir oğlu ve 2021 doğumlu Eliz adında bir kızı olan 45 yaşındaki şarkıcı, son olarak üçüncü çocuğu istediği iddialarıyla adından söz ettirmişti. 

Alişan, basın mensuplarının söz konusu haberleri hatırlatması üzerine, “Yok, düşünmüyoruz. İki çocuk iki dadı, üç çocuk üç dadı. Yeter, artık ekonomik kısıtlamalara gittik” yanıtını vermişti. Aralık 2021’de yaptığı açıklamada üçüncü kez anne olmak istediğini de dile getiren Buse Varol ise “5-6 sene sonra olacak şekilde üçüncü çocuğu düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Alişan: Altı ayda bir linç yiyorum

“SURVİVOR’I MASAJ YAPTIRMADAN İZLEYEMEZ”

Alişan, bu sözlerinden sonra şimdi de sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. 2.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından oğlu Burak’ın televizyon karşısında masaj yapılırken görüntüsünü yayınlayan ünlü şarkıcı, gülücük emojisiyle birlikte “Survivor’ı masaj yaptırmadan izleyemez” notunu düştü.

haberler Alişan: Altı ayda bir linç yiyorum

“SADECE FOTOĞRAF ÇEKTİM”

Sosyal medyada bazı kullanıcılar, kısa sürede gündem olan ‘masaj’ paylaşımına tepki gösterdi. Alişan ise çok konuşulan pozla ilgili olarak ‘2. Sayfa’ya şu açıklamayı yaptı; “Fizyoterapist bize geldi. Burak ‘Ben de masaj istiyorum’ diye tutturdu. Sadece fotoğraf çektim.” 

“TERLİKLERİM BERKAY STYLE”

Alişan, önceki gün kuaför salonuna giderek oğlu Burak’ın saçlarını kestirdi. Keyfi yerinde olan Burak kuaförden çıktıktan sonra yerinde duramadı. Spor kıyafeti ve terliği ile objektiflere takılan Alişan muhabirlere “Nasıl olmuşum? Bakın terliklerim Berkay style” diyerek takıldı.

haberler Alişan: Altı ayda bir linç yiyorum

“HİÇ KİMSEYE BİR ŞEY DEMEK DÜŞMEZ”

Muhabirlerle sohbet eden Alişan, “Bayram konserlerine hazırlıklar başladı. Yaz konserlerimde bütün günlerim doldu diyebilirim” dedi. Muhabirlerin, Gülşen’in sahne kıyafetleri ve son konserinde bir görevlinin omuzlarına çıkıp, şarkı söylemesi hakkında ne düşündüğüyle ilgili soruyu Alişan, “Ben o işlere hiç girmek istemiyorum. Burası demokratik bir ülke. Herkes istediği gibi giyinip istediği şarkıyı söyleyebilir. Sonuçta önemli olan ne olursa olsun sahneye çıkıp doldurması. Hayranları onu yadırgamıyor, eşi yadırgamıyor. O yüzden hiç kimseye bir şey demek düşmez” cevabını verdi.

haberler Alişan: Altı ayda bir linç yiyorum

“LİNÇ BANA SERUM GİBİ GELİYOR”

Oğlu Burak’ın masaj videosu ile ilgili de konuşan Alişan, “Ne diyebilirim ki? Zaten altı ayda bir linç yiyorum. Linç artık bana antibiyotik gibi, serum gibi geliyor. ‘Bir linç yiyeyim de kendime geleyim’ durumuna getirdiler beni sağ olsunlar” diyerek sitemde bulundu.   

Read More