Haberler 23 Eylül Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu

Haberler

19.04.2022 – 18:20 |

Haberler Zodyak kuşağında yer alan burçlar, doğum tarihlerine göre dört gruba ayrılır. Bu gruplar dört temel elementtir. Su, ateş, hava ve toprak. 23 Eylül’de doğan burçlar, ikizler ve kova ile birlikte hava grubunda yer alır. 23 Eylül hangi burç oluyor? Bu tarihte doğanların özellikleri ve yükseleni nedir? Merak eden soruları sizin için derledik.

haberler 23 Eylül Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu

>

Hava burçlarının ortak özellikleri aşırı hassas ve duygusal bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Hem arkadaşlık hem de sevgililik ilişkilerinde duyguları ön planda tutan hava burçları için aşk, mantıktan önce gelir.

23 Eylül Hangi Burç Oluyor?

23 Eylül terazi burcudur. 23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu terazi, yönetici gezegeni ise Venüs’tür.

23 Eylül Terazi Yükseleni Nedir?

23 Eylül terazi yükseleni doğum saatine göre farklılık göstermektedir. Terazi burçları doğum tarihi ve saatine bakarak yükselen burcunu öğrenebilirler.

Terazi Burcu Yorumu ve Özellikleri

Terazi burçları arkadaşlığa büyük önem verirler. Onlar için dostluk, bu dünyadaki en önemli şeylerden biridir. Fedakar ve anaç olmalarıyla bilinen terazi burçları için aile de son derece önemlidir.

Terazi erkekleri sürekli desteklenmek ve onaylanmak isterler. Ancak eleştiriye tahammülleri yoktur. Terazi kadınları ise yapıcı eleştirilere açıktır.

Terazi hem fiziksel hem de duygusal açıdan hassastır. Bu nedenle özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde çok sık hasta olurlar. Terazi burçlarının en bilinen özelliklerinden biri kararsızlıklarıdır. Hayatlarının her alanında, tercih yapmakta çok zorlanırlar.

haberler 23 Eylül Hangi Burç Oluyor 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu

haberler 23 Eylül Hangi Burç Oluyor 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu

Read More