Gündemde neler oluyor? Asgari ücrete zam gelecek mi?


Türkiye gündeminde olaylar bitmiyor. Özellikle ekonomik açıdan bir çok sorunla karşılaştığımız bu dönemde her gün yeni bir olay daha karşımıza çıkıyor. Biz de her hafta ülkede neler oluyor bitiyor sizinle konuşmaya karar verdik.

Bu yeni bölümümüzde de ülke gündeminde yer alan ekonomik problemleri ve kripto para camiasında yaşananları değerlendirdik. Gündemde yer alan bir çok gelişmeye ek olarak teknoloji camiasında da son dönemlerde yaşananlardan söz etmeye çalıştık. 

Gündemde neler oluyor? Asgari ücrete zam gelecek mi?

Asgari ücretten tutun teknoloji gündeminde yaşananlara kadar bir çok detayı konuştuğumuz bu videoda da neler oluyor neler bitiyor sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bitcoin’de yaşanan çalkantılar ve dolarda yaşanan artışlara da değindik. 

Teknoloji dünyasında da olan bitene değindiğimiz bu videomuzda editörlerimiz Osman ve Bahar gündemden son haberleri bizlerle paylaştı. Eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdiğimiz videomuzda asgari ücrete yönelik beklentiler hakkında da konuştuk. Elektriğe gelecek olan zamdan tutun kiralara kadar ekonomi hakkında her şeye değindik. Sizler de gündemde neler olup bittiğine bizimle birlikte bakmak isterseniz son detayları bu videomuzdan takip edebilir ve her şeyden haberdar olabilirsiniz. Yorumlarda da bizimle gündemde olan biten hakkında düşüncelerinizi paylaşmayı mutlaka unutmayın. 

Read More

Yorum yapın