Gündelik kullanım için çok kullanışlı üç tekerlekli elektrikli bisiklet: RadTrike

Elektrikli bisiklet pazarının büyümesinde önemli katkısı olan isimlerden Rad Power Bikes, üç tekerlekli RadTrike ile karşımızda.

Rad Power Bikes RadTrike, firmanın ürün gamına eklediği ilk üç tekerlekli elektrikli bisiklet modeli konumunda. Sadece şehir içi kullanıma odaklanan model, “konfor” öncelikli olarak geliştirilmiş. Üzerinde bel desteği olan güzel bir sele kullanılan RadTrike, ufak ancak kalın lastikler üzerinde yol alıyor ve her yaştan yetişkine uygun bir seçenek oluyor. 750W gücünde bir elektrik motoru (Maksimum 25 km/s hız) ve 480 Wh batarya paketi ile gelen bisiklet, firmanın açıklamasına göre kullanıma bağlı olarak 80 km’yi geçen bir menzile sahip. Beş kademe pedal desteği getiren RadTrike, gidonunda ufak bir bilgi ekranı taşıyor. Bu ekrandan hız ve kalan batarya gibi konularda hızlıca bilgi elde edilebiliyor.

Motoru ve disk freni önde yer alan elektrikli bisiklet modeli Rad Power Bikes RadTrike, katlanır gidona sahip. Bu sayede birçok aracın bagajında taşınabilen 37 kg’lık bisiklet, arka lastiklerinin ortasında belirli bir seviyeye kadar yük taşıyabiliyor. Modelin aynı zamanda önünde de yük taşınabiliyor ancak bunlar için özel bağlantı parçalarının alınması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pil paketi açıkta olduğundan şarj için gövdesinden ayrılabilen RadTrike, şimdilik sayfada gördüğünüz tek bir renk ile karşımızda ve yurt dışı fiyatı 2.500 dolar seviyesinde yer alıyor. ABD pazarında oturuş pozisyonundan ve üç tekerlekli yapısından dolayı çok satması beklenen bisiklet, son olarak bir bilgi olarak yerleşik aydınlatmayı da eksik etmiyor.

Rad Power Bikes RadTrike elektrikli bisiklet yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Read More