Gülşen tartışmalı sahne kıyafeti ve dansıyla tekrar gündemde!


Son zamanlarda Gülşen sahne kostümleriyle dikkatleri üstüne topladı. Verdiği her konserde giydiği kıyafet ile ya eleştirilen ya da beğenileri üzerine toplayan Gülşen şimdi de hem kostümü hem de dansıyla gündeme oturdu.

Gülşen tartışmalı sahne kıyafeti ve dansıyla tekrar gündemde!

gülşen

Gülşen, Cahide’deki konserinde transparan kıyafetiyle tekrar dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde İzzet Yıldızhan “Sahnede külot ve mayo da giymesinler” sözüyle Gülşen’e gönderme yapmıştı.

BU söylenenlerin üstüne Gülşen transparan kıyafet giyerek adeta tepki verdi. Gülşen’in yeni kostümü neticesinde sosyal medya ikiye bölündü. Bir kısım Gülşen’i takdir ederken diğer kısım ise bu sefer abarttığını dile getirdi.

📍Son zamanlarda sahne kostümleriyle konuşulan Gülşen, yine yaptı yapacağını. Gülşen, Cahide’deki konserinde transparan kıyafetiyle dikkat çekti. #gülşen pic.twitter.com/cgatwGaRdN

— Snob Magazin (@snobmagazin) January 15, 2022

Bir inat uğruna besteleriyle şarkılarıyla dinlediğim başarılı bir kadını bu tarzla ve dansla görmek bana cazip gelmedi.Kalite bir anda diplere indi.#gülşen pic.twitter.com/kOn0tCBCgk

— arzcgdr (@arzucagdur) January 16, 2022

İzzet Yıldızhan, “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahneye çıkmasınlar” sözleriyle bir tartışma başlatmıştı. Yıldızhan’a ilk tepki ise  ‘herkes geçmişine baksın‘ mesajıyla Hande Yener’den gelmişti. Gülşen’in bu kostümü ile hareretlenecek olan tartışma şu anda sosyal medyayı ikiye bölmüş durumda. Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sanatçılar sahnede istediklerini giymekte özgürler mi? Yoksa buna bir sınır mı gelmeli? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Read More

Yorum yapın