Guinness Rekorlar Kitabına giren Vivo X Fold’un yenisi geliyor


Vivo denildiğinde akla gelen ilk şey fiyat performans ürünleri ya da bütçe dostu modelleri olabilir. Bununla birlikte şirket aslında amiral gemisi klasmanında da son derece etkin. Ancak Çinli markanın bu segmentte rakipleriyle mücadele gücünün daha düşük kaldığını da belirtelim. İşte tam da bu sebeple Vivo, yakın zamanda resmen tanıtacağı yeni modeli X Fold Plus modeline fazlasıyla güveniyor.

Katlanabilir akıllı telefon formunda olan Vivo X Fold Plus’ın ilk gerçek görüntüleri dün akşam saatlerinde sızdırılırken, yeni modelin tasarımında selefinin hatlarının neredeyse birebir korunduğu görülüyor. Bu duruma karşın özellikler bakımından önemli güncellemeler alan Vivo X Fold Plus’ın en çok güvendiği şey ise, katlanma kalitesi bakımından Guinness’e adını yazdıran bir menteşe sisteminin sahibi olması.

Guinness Rekorlar Kitabına giren Vivo X Fold’un yenisi geliyor - Resim : 1

Guinness Rekorlar Kitabına giren Vivo X Fold’un yenisi geliyor

Öyle ki Nisan ayında gerçekleştirilen bir dizi testlerde, Vivo X Fold modeli tam 11 gün boyunca denenmiş ve bu süre zarfında 300.000’den fazla açılıp kapanmaya maruz kalmış ancak bu zorlu testin sonunda hala ilk günkü yapısal formunu koruyarak rekorlar kitabına adını yazdırmıştı.

Öte yandan yeni modelin birkaç önemli özelliğinin de sızdırıldığını söyleyelim. Buna göre Vivo X Fold Plus’da Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin bulunacağını, arka kamera kurulumunun 50MP + 48MP + 12MP + 8MP’den oluşacağını ve batarya yuvasında 4.700mAh’lık bir pil göreceğimizi biliyoruz. Cihazın önümüzdeki ay içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Read More

Yorum yapın