Güçlü bas performansı sunan parti hoparlörü; Sony SRS-XG300 incelemesi



SONY SRS-XG300 kablosuz hoparlor

Güçlü ses performansını dayanıklı tasarımla buluşturan Sony SRS-XG300 bünyesinde barındırdığı LED ışıklarla görsel şölen yaşatıyor. Suya dayanıklı kablosuz hoparlörün sunduğu deneyimi paylaşalım.

Sony’nin yaz aylarında lanse ettiği yeni kablosuz hoparlörü  Sony SRS-XG300 kısa bir süre önce ofisimize geldi. Bir kaç haftadır aktif olarak kullandığımız hoparlör güçlü ses performansı arayan kullanıcıları hedef alıyor.

Ses kalitesi denildiğinde önemli markalardan biri olan Sony, WF1000X4 ve WH1000X5 kablosuz kulaklıklarıyla ses tutkunlarının beklentilerini karşılamıştı. Özellikle aktif gürültü engelleme ve ses konusunda oldukça iddialı olan bu kulaklıklar piyasadaki en başarılı kulaklıklar arasında gösteriliyor. Ses konusundaki bu başarısını kablosuz hoparlörlerinde de gösteren Sony, X serisi altında taşınabilir kablosuz hoparlörler sunuyor. Geçtiğimiz haziran ayının başında gün ışığına çıkan SRS-XG300, XE300 ve XE200 modelleriyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Tanıtılan ürün gamında en iddialı kablosuz hoparlör olan SRS-XG300, hem yüksek ses kalitesi hem de bas performansı arayan ses tutkunlarını hedef alıyor. X-Balanced Speaker Unit teknolojisiyle gelen hoparlörün tasarımıyla incelemeye başlayalım.

Read More