Gucci, 549 dolarlık AirPods Max için 980 dolarlık çanta hazırladıGucci AirPods Max

Dünyaca ünlü moda markası Gucci, 549 dolarlık AirPods Max için 980 dolarlık çanta hazırladı. İlginç bir adım daha atıldı.

AirPods Max, Apple’ın yurt dışında 549 dolar, Türkiye’de ise son zamlar ile beraber tam 7.999 TL‘ye sattığı kafa üstü formundaki ilk kablosuz kulaklık modeli. Bunu şimdi gündeme getiren ise yukarıda gördüğünüz çanta oldu. Moda firması Gucci tarafından hazırlanan bu Ophidia isimli çanta, tam 980 dolar fiyata sahip ve tek görevi kulaklığı taşımak. Apple’ın hali hazırda kutusuna bir kılıf koyduğu AirPods Max, sanıyoruz ilk defa bu kadar pahalı bir aksesuara sahip oluyor.

Çevre dostu materyallerden üretildiği belirtilen ve firmanın birçok başka ürününde de yer alan ikonik tasarım çizgisine sahip olan taşıma çantası, bir deri omuzluk kısmıyla geliyor ve tahmin edebileceğiniz üzere özellikle kadınlara hitap ediyor. Bu ürüne spesifik olarak ünlülerin ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

Gucci teknoloji tarafına ilk defa adım atmıyor. Firma geçtiğimiz yılın sonunda Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X için özel bir sürüm hazırlamıştı. Gucci imzalı bu özel Xbox Series X ve özellikle beraberinde gelen taşıma çantası / valizi, son dönemde gördüğümüz en çirkin özel sürümler arasına giriş yapmıştı.

Üstüne üstlük tam 10 bin dolardan yani sadece kur çarpımıyla 13 bin TL’den satılan bu sürüm, sadece limitli sayıda üretilmişti. Satın alındığı zaman iki tane standart oyun kolu ile gelen özel sürüm, bunu alıp oyunlara bütçesi yetemeyecekler (!) için Xbox Game Pass Ultimate aboneliği de taşıyordu.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More