“Grace ve Frankie”: Netflix son sezonu duyurdu.

Grace ve Frankie’nin bizi gerçek hayattaki dostlarımız Jane Fonda ve Lily Tomlin arasındaki ekran dostluğuyla tanıştırmasından bu yana yedi yıl geçtiğine inanmak zor, ancak gerçekten yedi yıl geçti ve şimdi Netflix 7. ve son sezon için gün sayıyor.


Yayıncı, Fonda’nın Grace’i, Tomlin’in Frankie’si ve aralarında Martin Sheen, Sam Waterston ve daha fazlasının da bulunduğu başrol oyuncularının yer aldığı birkaç fotoğrafı paylaşarak izleyicilere sezon gösterime girmeden önce birkaç önizleme yaptı. Geçen yılın ağustos ayında 7. Sezonun ilk bölümünün gelmesinden sonra, Netflix kalan 12 bölümü 29 Nisan Cuma gününden itibaren yayınlayacak.

Grace ve Frankie, birbilerinden oldukça zıt karakterlere sahip olmalarına rağmen kocaları Robert (Sheen) ve Sol ( Waterston) onları birbirleri için terk edince, birlikte bir dostluk kurmaya başladı. Grace ve Frankie birlikte güldüler, birlikte ağladılar, birlikte temizlik yaptılar ve birlikte başarılı iş kadınları oldular.

Hayatın sunduğu iniş ve çıkışlara rağmen, Grace ve Frankie, Grace’in kızları Mallory (Brooklyn Decker) ve Brianna ( June Diane Raphael ) ile Frankie’nin oğulları Coyote ( Ethan Embry ) ve Nwabudike ( Baron Vaughn ) son  sezonda yine bizleri gülümsetmeyi başaracak gibi duruyor.

Dizi boyunca, Grace ve Frankie izleyicilere hayatı hem korkusuzca hem de özür dilemeden dolu dolu yaşamanın ne demek olduğunu gösterdi.

Read More

Yorum yapın