Görsel şölen yaşatan OMIX MixLight Pro’nun Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri

OMIX MixLight Pro

OMIX MixLight Pro

Çok işlevli ambiyans lambası OMIX MixLight Pro duyuruldu. Mobil cihazlar için geliştirilen MixO uygulamasıyla çalışabilen cihaz sesli kontrol özelliğine sahip. Cihaz Alexa ve Google Asistan ile uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazda uykuya dalış modları da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılara daha iyi bir uyku imkanı sağlanıyor. Kullanıcılar bununla birlikte alarm ayarlayabiliyor veya hava durumu bilgisine ulaşabiliyor. Hava durumı bilgisi 3,5 inçlik ekran üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

Kullanıcılar IoT cihazı ile otomasyonlar belirleyerek günlerini programlayabiliyor. Işığın rengi MixO uygulaması üzerinden kolayca değiştirilebiliyor. OMIX MixLight Pro modelinin üzerinde bulunan özel çip sayesinde kurulumu kolay ve hızlı biçimde yapılabiliyor. Bluetooth ile iletişim kurabilen MixLight Pro’da müzik dinlemek de mümkün. Diğer OMIX akıllı cihazları da kontrol etmeye imkan tanıyan cihaz 15 watt‘lık kablosuz şarj özelliğiyle geliyor. Kullanıcılar bu sayede kablosuz şarj özelliğine sahip akıllı telefonlarını bu cihaz üzerinden kablosuz şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OMIX MixLight Pro modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

9 farklı renk moduna sahip cihazda orman, deniz ve parti gibi modlara uygulama üzerinden hızlıca ulaşılabiliyor. 700 gram ağırlığındaki cihaz sadece beyaz renk seçeneği sunuyor. Kullanıcıların günlük rutinlerini yönetebilen MixLight Pro’nun fiyatı ise 2.199 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More