Google yeni iPhone uygulamasını yayınladı: “Android’e Geç”Google Android'e Geç uygulaması

İnternet devi Google, bugün iOS tarafı, spesifik olarak da iPhone için Android’e Geç isimli yeni uygulamasını yayınladı.

Ücretsiz olarak buradan elde edilebilen Android’e Geç ya da İngilizce adıyla “Switch to Android” uygulaması, aslında kendisini ismiyle tam olarak tanımlıyor. Bu uygulamanın amacı kişilerin bir iPhone telefondan Android telefona geçişini kolaylaştırmak. Genel olarak çok basit ve kullanışlı şekilde tasarlanan uygulama, iPhone kullanıcılarının Android telefona geçerken, “kişiler, takvim etkinlikleri, fotoğraflar ve videolarını” zahmetsiz şekilde yanlarında götürmesine imkân tanıyor. Aktarım sürecini kablosuz olarak gerçekleştiren ve yüksek güvenlik sunduğu aktarılan uygulama, şimdilik sadece belirli pazarlarda yer alıyor. Örneğin uygulama henüz Türkiye App Store’da görünmüyor. Ancak çok yakında her bölge için çıkış yapılması bekleniyor.

Bilenler olacaktır bunun bir benzeri tam tersi süreç için Apple tarafından da sunuluyor. Buradan elde edilebilen Apple imzalı ücretsiz iOS’e Taşı uygulaması, Android telefonlardan iPhone’a geçişi kolaylaştırıyor. Apple bu uygulaması için şunu açıklıyor:

“iOS ile ilgili her şey kolay olacak şekilde tasarlanır. iOS’e geçiş de buna dahildir. iOS’e taşı uygulaması sayesinde yalnızca birkaç adımla otomatik ve güvenli bir şekilde Android aygıtınızdaki tüm içeriği başka bir aygıta geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android’ten geçiş yaparken içeriği başka bir yere kaydetmeniz gerekmez. iOS’e Taşı uygulaması her tür içeriği sizin için güvenle aktarır: “Kişiler, Mesajlar geçmişi, Kamera’daki fotoğraflar ve videolar, İnternetteki yer imleri, E-posta hesapları ve Takvimler.”

Google imzalı Android’e Geç yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Android'e Geç

Android’e Geç

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 39 MB
  • Yükle App Store

Read More