Google Pixel Watch akıllı saat için bir sızıntı daha yapıldı

Google Pixel Watch akıllı saat modeli uzun zamandır gündemde ve bir kez daha bir sızıntının merkezinde yer alıyor.

Kod adı Rohan olan Google Pixel Watch akıllı saat modeli en son 91Mobiles’ın sızıntısı ile ses getirmişti. Kaynak tarafından paylaşılan bir fotoğraf ile ön yüzü ve sunulacak arayüz yapısı netlik kazanan saat, bu sefer Android Central tarafından paylaşılan yukarıdaki fotoğraflar ile karşımızda. ABD merkezli bir restoran içerisinde çıkışa yakın prototip sürümüyle fotoğraflandığı aktarılan ürün, görebileceğiniz üzere gerçekten yüksek oranda yuvarlak ve kalın bir gövde yapısını benimsiyor. Bu açıdan bazılarını fazlasıyla memnun edecek, bazılarına ise biraz fazla kalın gelecek izlenimi oluşturan akıllı saat, bildiğimiz kadarıyla Google daha önce satın aldığı için gelişmiş bir Fitbit entegrasyonu taşıyor. Yan tarafında bir döndürülebilir kontrol halkası ile iki adet normal fiziksel buton yer alan akıllı saat, Google’ın Samsung ile ortaklık kurduğu wearOS işletim sistemi üzerine kuruluyor.

Pixel Watch akıllı saat modeli, daha önceki duyumlara göre özellikle sporculara ve aktif kişilere özel olarak geliştiriliyor. eSIM destekli sürümlerinin de olması beklenen saat, yüksek ihtimalle sadece silikon ve deri kayışlar ile elde edilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Net tarihi ve fiyatı belli olmayan Google Pixel Watch akıllı saat modeli, daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de resmi olarak satılmayacak. Google, Türkiye pazarına önem vermesine rağmen Pixel serisi akıllı telefonlarını ve diğer donanım ürünlerini Türkiye’ye getirmeyi tercih etmiyor.

Ürün için Google tarafından özel olarak hazırlanan kayışlardan birisi

Google Pixel Watch akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More