Gerçek boyutlu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 Türkiye’deLEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37

Gerçek boyutlarda hazırlanan dikkat çekici LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 Türkiye’de sergilenmeye başlandı.

Bir süredir LEGO Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılan detaylarına burada yer verdiğimiz gerçek boyutlu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37, saat 15.00 itibarıyla İstanbul’da yer alan Akasya AVM içerisinde sergilenmeye başlıyor. Bu gerçekten çok özel çalışma için LEGO Türkiye resmi olarak şu bilgileri veriyor: “Yapımı sırasında 400.000’den fazla LEGO Technic yapım parçasının kullanıldığı, 15 tutkulu LEGO uzmanı tarafından toplam 8.660 saatte inşa edilen, Lamborghini Sián FKP 37’nin gerçek boyutuna uygun LEGO Technic modeli 28 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında @akasya‘da sergilenecek! Bu eşsiz deneyim için 28 Mayıs saat 15.00’ten itibaren zemin kattaki sergi alanımızı ziyaret edebilirsiniz.”

LEGO Technic modelleri yüksek detaya sahip olduklarından, normal halleriyle dahi oldukça dikkat çekiyorlar. LEGO dünyasının bu daha çok yetişkinlere odaklanan kategorisi, Lamborghini ortaklığı ile yapılan böyle özel çalışmalar ile daha da etkileyici hale geliyor. LEGO’nun daha önce de hayat geçirdiği çok sayıda gerçek boyutlu çalışmalar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO Technic serisine en son eklenen ürünlerden birisi LEGO Technic McLaren Formula 1 yarış aracı olmuştu. Firma bu Türkiye’de kapış kapış giden paketi şöyle açıklamıştı: “Bitiş çizgisine kadar yarışın ve LEGO Technic McLaren Formula 1 Yarış Arabası ile takımınızı gururlandırın.”

LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More