Genişletilmiş Pokemon Go sürümüyle ilgili detaylar paylaşıldıPokemon Go

Pokemon Go ile Pokemon Kart oyunu temalı oyun içi etkinliklere sahip genişletilmiş  Pokemon Go sürümüyle bir araya geliyor. Genişletilmiş sürümde Eğitmenler, Pokemon GO uygulamasında bu özel iş birliğinden ilham alan yeni oyun içi etkinlikleri deneyebiliyor.

Bu temalı oyun içi etkinliklere, 16 Haziran-30 Haziran 2022 tarihleri arasında ulaşılabiliyor. Eğitmenler uygulamada Pokemon TCG temalı şapka takan bir Pikachu’yu yakalayabiliyor. Mewtwo, uygulamada beş yıldızlı baskınlarda kendini gösterebiliyor. Genişletilmiş sürümde yer alan Wimpod ve Golisopod ilk kez  uygulamada karşımıza çıkıyor. Pokemon Go ürünleri, Pikachu’nun Pokemon TCG temalı şapkasına uygun bir şapka ve tişört kombini gibi oyun içi avatar öğeleri için kullanılabilecek promosyon kodları içeriyor. Promosyon kodları, 17 Temmuz 2022 ile 31 Temmuz 2024 arasında geçerli. Kullanıcılar bu kodları Niantic Labs’in internet sayfasında kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genişletilmiş Pokemon Go sürümü için geri sayım başladı

Eğitmenler ayrıca yakında çıkacak genişletilmiş sürümün bir parçası olarak Bulbasaur, Charmander ve Squirtle’ı ve evrimlerini gösteren kartları toplayıp onlarla oynayabiliyor. Oyunda Shiny Venusaur, Shiny Charizard ve Shiny Blastoise ile de karşılaşılabiliyor. 1 Temmuz’da edinilebilecek genişletilmiş sürüm gerçek fotoğraflara benzeyen ve popüler mobil oyundan ilham alan oyun senaryolarına sahip kartlar içeriyor.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More