General Mobile GM 22 ile düşük ışıkta çekilen fotoğraflar

General Mobile GM 22 ile düşük ışıkta fotoğraflar çektik ve bu fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyoruz. GM 22 ailenin giriş seviyesi modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Kamera konusunda en iddialı model ise GM 22 Pro. GM 22 Pro’da Samsung imzalı 108 megapiksel kamera yer alırken GM 22’de 13 mepapiksel bir kamera bulunuyor. Telefondaki kamera aynı zamanda 52 megapiksel süper piksel moduna da sahip. Bu modda daha detaylı fotoğraflar çekilebiliyor. Biz telefonun kamerasının düşük ışıkta nasıl bir performans sergilediğini merak ettik ve Göztepe Parkı’nda çekimler yaptık. Telefonun ana kamerası GM 22 Pro’nun kamerasına kıyasla daha geride kalsa da kendi segmentinde iyi bir performansa sahip. Amiral gemisi akıllı telefonlar düşük ışık koşullarında fotoğraf makineleriyle yarışır düzeyde kamera performansına imza atarken giriş seviyesi olarak tabir edeceğimiz modeller daha düşük bir performans sergiliyor. Üst segment modellerde daha büyük kamera sensörleri kullanıldığı için ortaya daha başarılı sonuçlar çıkıyor. GM 22 ile loş ortamlarda daha başarılı fotoğraflar çekmek için telefonu sabit bir şekilde tutmak gerekiyor. Eğer telefonu fazla titretmezseniz düşük ışıkta güzel kareler çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 modelinin fiyatı ne kadar?

Haberin girişinde yer alan galeri üzerinden çektiğimiz fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Bu arada 2.699 TL’lik fiyat etiketine sahip olan GM 22’nin detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni modellerin sunduğu detayları ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More