GeForce Now’a God of War ile birlike gelen oyunların listesi açıklandıGod of War GeForce Now

GeForce Now oyun kütüphanesi yeni içeriklerle büyümeye devam ediyor. Yapılan son açıklamaya göre bulut tabanlı oyun servisine bu hafta toplam 8 oyun ekleniyor.

Bu oyunlara arasında şüphesiz en çok dikkat çekeni God of War. PlayStation’ın da en iddialı yapımlarından biri olan God of War’da başrolde Kratos karakteri yer alıyor.  Olimpos Tanrılarından aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık İskandinav Tanrılarının ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşıyor. Bu sert dünyada hayatta kalmaya çalışan Kratos, oğlu Atreus ile tehlikeli bir dünyada yer alıyor. Korkutucu yaratıkların olduğu daha karanlık bir dünyanın olduğu oyunda Nvidia DLSS ve Reflex desteği de bulunuyor. Bu hafta ayrıca Lumote: The Mastermote Chronicles ve Nobody-The Turnaround gibi yapımlar da GeForce Now’a ekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft’un oyun servisi Game Pass’ten farklı olarak çalışan GeForce Now’da kullanıcılar yüksek performanslı bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm oyunları oynayabiliyor. Oyunların başarılı bir şekilde çalışması için yüksek hızda internete ihtiyaç duyuluyor. Oyun servisi, Windows, Mac, Chrome, Android ve Safari ile uyumlu şekilde çalışıyor. Servisin aylık ücreti yaklaşık 90 TL, 3 aylık servisin abonelik ücreti ise yaklaşık 200 TL. 6 aylık ücret için kullanıcıların 375 TL ödemesi gerekiyor.

Bu hafta GeForce Now kütüphanesine  eklenen oyunların listesi:

Lila’s Sky Ark (Steam’de Yeni Sürüm)
Lumote: The Mastermote Chronicles ( Steam’de Yeni Sürüm)
MotoGP22 (Steam’de Yeni Sürüm)
Terraformers (Steam’de Yeni Sürüm)
Warstride Challenges (Steam’de Yeni Sürüm)
EQI (Steam)
God of War (Steam ve Epic Games Store)
Twin Mirror (Steam ve Epic Games Store)

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

Read More