GeForce NOW Artık 1.400’den fazla oyunu destekliyorGeForce NOW

Nvidia Türkiye bugün sevilen GeForce NOW sistemi için önemli bir açıklama yaptı. Büyük bir kilometre taşı geçildi.

Bu ulaşılan önemli aşama hakkında Nvidia Türkiye şunları aktardı:Bu hafta GFN Perşembe güncellemesi bir dönüm noktasına işaret ediyor: Bu hafta eklenecek altı yeni oyunla birlikte GeForce NOW kütüphanesinde artık 1.400’den fazla oyun eklenmiş oluyor. Ayrıca, Samsung ve LG markalı Akıllı televizyonlar üzerinden GeForce NOW’a bağlanan üyeler, bu hafta eklenen güncellemeyle birlikte geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile oyunlarına daha hızlı girebiliyor.

GeForce NOW üzerinden yayınlanan 1.400’den fazla oyunla, her zaman oynayacak yeni bir şeyler bulunuyor. Mass Effect Legendary Edition ve Life is Strange: True Colors gibi çarpıcı hikayelerin keyfini PC ve Mac’lerde çıkarın. Lost Ark’ta arkadaşlarınızla grup kurun veya eğlenmek için Among Us’ta kazanmak için her şeyi yapın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends, Rocket League ve Counter-Strike: Global Offensive’de zafer için bir araya gelin ve ultra düşük gecikme süresi sayesinde gecikmeler konusunda endişelenmeyin.League of Legends ve Rumbleverse gibi 100’den fazla ücretsiz oyunla da kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Hareket halindeyken mobil cihazlarla oyun oynayın. Mobil cihazlarda dokunmatik kontrollere sahip GeForce NOW’da Fortnite, iOS’ta Safari web tarayıcısı ve GeForce NOW Android uygulaması aracılığıyla tüm üyeler tarafından oynanabilir. Veya dokunmatik kontrollerle mobil cihazlara üzerinden Genshin Impact’te Teyvet’a seyahat edin.”

Türkiye’de Turkcell Game+ altında yer alan servise eklenecek bahsi geçen altı oyun şunları:

  • -Gloomwood (Steam’de Yeni Sürüm)
  • -TRAIL OUT (Steam’de Yeni Sürüm)
  • -Shatterline (8 Eylül’de Steam’de Yeni Sürüm)
  • -Steelrising (8 Eylül’de Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • -Broken Pieces (9 Eylül’de Steam’de Yeni Sürüm)
  • -Realm Royale Reforged (Epic Games Store)

GeForce NOW gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Read More