Gaming notebook alırken bunlara dikkat edin!


Oyun odaklı dizüstü bilgisayar modellerine olan ilgi artmış durumda. Hal böyle olunca, çevrede oyun odaklı laptoplarla ilgili bilgi kirliliği oluşmaya başladı. Yani oyun odaklı dizüstü bilgisayar alacak olan kişiler, bilgi kirliliğine maruz kalıyor. Biz de ortaya çıkan bu kirliliği önlemek için ‘Oyun odaklı dizüstü bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz?’ konusunda MediaMarkt Marmara Forum şubesinde rehber niteliğinde bir video ile karşınızdayız.

MediaMarkt Marmara Forum şubesinde, oyun odaklı dizüstü bilgisayar alırken dikkat etmemiz gereken konulardan kısaca bahsettik. Bu videomuzun temel amacı, oyun laptopu almak isteyen fakat, çevredeki bilgi kirliliğinden dolayı nasıl bir bilgisayar alması gerektiğini tam anlayamayanlar için. Bu video sayesinde, en azından oyuncu laptopu bakarken dikkat etmeniz gerekenler hakkında rahatlıkla bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca bu laptopları deneyimleyebilmek için MediaMarkt şubelerini ziyaret edebilir. Ve MediaMarkt çalışanlarından söz konusu modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Böylece oyuncu bilgisayarı tarafında aklınıza takılan sorular biraz daha azalmış olacaktır. Eğer siz de laptop almayı düşünüyorsanız, bilgisayarın bileşenleri veya tasarımı hakkında ikilemde kaldığınız, merak ettiğiniz konular varsa, yorumlar kısmında bizlere sormayı unutmayın. Biz de sizler için bu yorumları okuyup, aklınızdaki soru işaretlerini bir nebze olsun yok etmeye çalışacağız.

Read More

Yorum yapın