Game Pass kataloğuna tam 10 farklı yeni oyun dahil edildiPC Game Pass Android

Xbox Game Pass kataloğuna tam 10 farklı yeni oyun geldi. Firma yeni oyunlar ile oyuncuları memnun etmeye devam ediyor.

Xbox Games Pass çok sevilen bir hizmet. Bilmeyenler için Game Pass’te aylık abonelik ile 100’den fazla oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz ve bu oyunları seçtiğiniz pakete göre Xbox ya da PC’de oynayabiliyorsunuz. Game Pass, özellikle bütçe sorunu olanlar için harika bir nimet olarak görülüyor.

Bu hizmet biliyorsunuz hem Xbox konsollar hem de PC için sunuluyor ve geçtiğimiz hafta yapılan güncelleme ile artık PC tarafında isim “PC Game Pass” olarak geçiyor. Game Pass’i bugün gündeme getiren ise platforma 16 Aralık itibarıyla eklenen 10 farklı oyun oldu. Şu an Game Pass aboneleri aşağıdaki oyunları hemen oynayabiliyor:

Game Pass’a eklenen yeni oyunların hepsi hem konsol hem de PC için gelmiş durumda. Microsoft bu sefer kimseyi ayırmıyor

Xbox Game Pass rakibi üzerinde PlayStation tarafı için de çalışıyor

Jason Schreier’in haberine göre sistem şu an Spartacus kod adı altında geliştiriliyor. Bu sistem ile aylık bir ücret ödenerek birçok PlayStation oyununa toplu olarak erişim sağlanabilecek. Kaynağa göre Sony oyunculara birden fazla paket sunacak. En üst pakette PS1/PS2/PSP oyunları dahi yer alacak.

Bahar aylarında çıkarılacağı aktarılan Sony’nin Xbox Game Pass rakibi, oyun dünyasında heyecan yaratıyor ancak Jason Schreier beklentinin düşük tutulması gerektiğini belirtiyor. Sony’nin bu servise Microsoft’un yaptığı gibi dev oyunları ilk gündem vermesi beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony, PlayStation tarafını özel oyun satışları üzerinden döndürüyor ve bu geliri düşürmek gibi bir adım atmayacaktır. Yüksek ihtimalle birçok oyun Game Pass’in PS tarafındaki rakibine çıktıktan 1 yıl sonra eklenecektir. 

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan modellerinden

Read More