Forza Horizon 5’teki en iyi 10 araba

Xbox’ın en büyük yarış oyununda en iyi araba seçimlerimizi sizler için listeledik! İşte Forza Horizon 5’teki en iyi 10 araba


Forza Horizon 5'teki en iyi 10 araba - Page 1

Çoğu yarış oyununda en iyi 10 arabanın kesin bir listesini çıkarmak kolaydır. Ancak Forza Horizon 5 için aynı listeyi bulmak  biraz daha zor.

Horizon oyunlarının amacı her zaman nihai tur süresine ulaşmaktan çok eğlenmek olmuştur, bu yüzden size Forza Horizon 5’teki en iyi arabaların çoğunlukla bilim dışı, neredeyse tamamen öznel bir listesini sunuyoruz.

Listedeki sonuncuya, yani nesnel olarak oyundaki en iyi arabaya gelene kadar. Tam olarak ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

İşte Forza Horizon 5’teki en iyi 10 araba

Forza Horizon 5'teki en iyi 10 araba - Page 2

Mercedes-AMG Bir (2021)

Bu hem Horizon 5 kapak arabası hem de şu anda dünya çapındaki araba hayranları için ciddi pantolon sıkıntısına neden olan araç. Ancak adınız Nico Rosberg değilse, kendinizi AMG One’ın çanak koltuklarına park edip F1’den türetilen motoru çalıştırmanız pek mümkün değil. Bu araba, tamamen benzersiz bir motor notasına sahip yaklaşık bin beygir gücüne sahiptir, kendi amatör uzay programınızı başlatmanızı engelleyen aktif aero özelliğine sahiptir ve dünya çapında 275 araba ile sınırlıdır.

Bu nedenle, onu Forza Horizon 5’te kullanabilmek ve yanlışlıkla bir uçurumdan sapıp özellikle sivri bir kaktüsün tüm boyasını sıyırdığınızda en ufak bir suçluluk hissetmemek büyük bir zevk.

Forza Horizon 5'teki en iyi 10 araba - Page 3

Hoonigan Cossie V2 (1994)

Luther Vandross ve Janet Jackson hayattaki en iyi şeylerin bedava olduğunu söylediler ve bu kesinlikle Forza Horizon 5 için geçerli, oyunu çalıştırdığınız anlarda korkutucu derecede yetenekli 4WD Hoonigan Cosworth’un anahtarlarını teslim ediyorsunuz. Kısa bir süre sonra onu sadece bir ‘marş’ arabası olarak atmak cazip gelebilir, ancak bunu ve kendinize bir kötülük yapmış olursunuz.

Ken Block tarafından yaptırılan ve yana doğru sürüş standart olan bir arabadan bekleyeceğiniz gibi, bu şey ister arazide ister yolda güzel bir şekilde yol alır ve onu etkinlikler arasındaki yüksek hızlı gidiş gelişleriniz için çok yönlü bir araç haline getirir. Özellikle yanlışlıkla asfalttan uçma eğilimindeyseniz.

Forza Horizon 5'teki en iyi 10 araba - Page 4

BMW M3 GTS (2010)

Oyunun en son “sezonunda” Forza Horizon 5’te yer alacak otomobiller arasında favorimiz olan E90 BMW M3 GTS, sevilen E92 M3’ün nihai, sınırlı sayıda üretilen versiyonudur ve şimdiye kadar tasarlanmış en büyük doğal emişli V8 motorlardan birini içerir, büyütülür GTS’de 4,0 litreden 4,4 litreye. Arka koltuklar ve cam pencereler gibi gereksiz süsler atılarak 136 kilo tasarruf sağlandı ve her şey retinaya saldıran Ateş Turuncusu boyaya batırıldı.

Bunlar, tüm dünya elektrikle çalışırken tam olarak özleyeceğimiz türden dinozorlar, ancak onları her zaman burada kullanabileceksiniz. Konsolunuzda. Bu da kafa karıştırıcı bir şekilde elektrikle çalışıyor.

Read More

Yorum yapın