Ford Kuga bu fiyatlardan kaçmaz! Bir ay sonra bu fiyatlar hayal!

Ford Kuga modelinin 2022 fiyat listesi yayınlandı. İşte aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyatları!


Ülkemizdeki SUV merakı gün geçtikçe daha da artıyor. Otomotiv devleri de pastadaki paylarını arttırmak için piyasaya birbirinden iddialı modeller sürmeye devam ediyor. ABD merkezli şirket Ford da bu markalardan birisi. Markanın B sınıfındaki SUV aracı Puma iken C sınıfındaki aracı Kuga. Ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi sayesinde büyük ailelerin tercihi olan Kuga, yüksek fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ford Kuga fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Modelin 2022 yılına ait yeni fiyat listesi de yayınlandı. Ancak biz listeyi gördüğümüz zaman keşke yayınlanmasaydı dedik. Çünkü markanın ülkemizde çizmiş olduğu yüksek fiyat politikası, Kuga’nın 2022 fiyat listesi ile adeta arşa çıkmış. Zira aracın baz donanım seviyesindeki fiyatı bile tam 611.200 TL.

Kuga giriş donanımda karşımıza 1.5 litrelik benzinli motor ile beraber geliyor. 120 beygir güç üreten bu motora 6 ileri olan manuel şanzıman eşlik ediyor. Bahsi geçen paketin fiyatının 611.200 TL olduğunu da biraz önce ifade etmiştik.

Eğer otomatik şanzımanlı versiyonu satın alacaksanız ödemeniz gereken bedel en az 685.900 TL oluyor. Tabii bu donanımda motorun dizel olarak geldiğini de belirtmekte fayda var. Tüm versiyon seçenekleri ve fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Titanium 1.5L EcoBlue 120PS 8 İleri Otomatik Dizel

Fiyatı: 685.900 TL

Read More

Yorum yapın