Fiat Egea fiyatlarına beklenen indirim geldi! Dolar artmadan alın!

Bugün sizlerle beraber Fiat Egea Sedan fiyatlarını mercek altına alıyor olacağız. Haydi başlayalım.


Sıfır otomobil fiyatları ülkemizde hayli arttı. Buna maalesef ki Türkiye’de üretilen otomobiller de dahil. Fiat Egea Sedan da bahsi geçen araçlardan bir tanesi. Otomobil uygun fiyatlı olması beklenen bir aile arabası ancak kazın ayağı hiç de öyle değil. Yapılan zamlardan Egea ailesi de etkilendi ve durum oldukça kötü noktalara gitti. Her ne kadar ÖTV indirimi sonrası fiyatlar gerilese de bu yeterli değil. Peki ama son güncellemelerin ardından Fiat Egea Sedan fiyatları nasıl şekillendi? İşte biz de haberimizde bu sorunun cevabını arıyor olacağız. İsterseniz lafı uzatmadan başlayalım!

Fiat Egea fiyat listesi: İndirim geldi!

Fiat Egea Sedan baz donanım seviyesinde 1.4 litrelik benzinli bir motor ile beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Easy olarak geçen donanım şu anda ülkemizde 245.500 TL’den satılıyor. Eğer benzin yerine dizel motor tercih edecekseniz ödemeniz gereken en az para 329.400 TL oluyor. Bu bağlamda benzin yerine dizel tercih etmenin çok da bir mantığı kalmıyor. Zira aradaki fiyat farkı gerçekten de korkunç. Ancak yine de tercih tabii ki de sizin.

Fiat Egea Sedan B sınıfı bir sedan modeli ve sınıfında ciddi rakipleri mevcut. Bunlardan başlıca olanları Renault Taliant ve Honda City. Tabii arada ciddi fiyat farklarının olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz şimdi lafı fazla uzatmadan sizleri Egea Sedan’ın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli

Fiyatı: 245.500 TL

1.3 M.Jet 95 HP Easy Manuel Dizel

Fiyatı: 329.400 TL

Read More

Yorum yapın