Fiat Egea Cross fiyatları coştu! Bu nasıl zam?

Bugün sizlerle beraber Fiat Egea Cross modelinin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini değerlendiriyor olacağız.


Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Fiat Egea Cross modeli olacak. Çıktığı günden beri oldukça ilgi gören araç, emsallerine kıyasla uygun fiyattan satılıyordu. Ancak üst üste gelen zamlar sonrasında artık bu otomobilin de uygun fiyatlı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Peki ama son durumda oluşan versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi nasıl? Haydi hep beraber inceleyelim!

Fiat Egea Cross fiyatları coştu! Bu nasıl zam?

Model baz donanım seviyesinde 187.900 TL’lik bir fiyata sahipti. Ancak döviz kurundaki yükseliş ve çip krizi markaların teker teker fiyat arttırması ile sonuçlandı. Ülkemizde üretim yapan Fiat da maalesef ki bu markaların arasında yerini aldı. Egea Cross modelinin yeni yayınlanan fiyat listesine göre aracın en boş paketi artık 200.900 TL’den alıcı bulacak. Tabii ki diğer donanım seviyelerinde de ciddi fiyat artışları söz konusu. Peki ama Egea Cross baz donanım seviyesinde kullanıcılara neler sunuyor?

Araç Street olarak isimlendirilen giriş paketinde 1.4 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. 95 beygir güç üreten bu motora manuel şanzımanın eşlik ettiğini de söylemeden geçmeyelim. Dilerseniz artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

1.4 Fire 95 HP

Donanım: Street

Şanzıman Tipi: Manuel

Yakıt Tipi: Benzinli

Tavsiye Edilen Kampanyalı Fiyat: 200.900 TL

1.0   Firefly 100 HP

Donanım: Street

Şanzıman Tipi: Manuel

Yakıt Tipi: Benzinli

Tavsiye Edilen Kampanyalı Fiyat: 227.900 TL

Read More

Yorum yapın