Erşan Kuneri dizisi için Netflix ve Cem Yılmaz birçok paylaşım yaptı

Netflix içerisinde izlenebilir olacak Cem Yılmaz’ın uzun zamandır gündemde olan dizisi Erşan Kuneri için paylaşımlar sürüyor.


Advertisement

Erşan Kuneri dizisi kaçıranlar için 13 Mayıs tarihinde Netflix üzerinde izlenebilir olacak. İlk olarak Cem Yılmaz’ın en iyi işlerinden sayılan GORA filminde tanıştığımız efsane karakterlerden Kuneri için özel olarak hazırlanan dizi, en son sayfanın altındaki resmi fragmanı ile gündeme gelmişti. Bunun üstüne Netflix ve Cem Yılmaz dizi için birçok farklı paylaşım daha yaptı. Burada en çok Cem Yılmaz’ın sayfanın üstünde yer alan film poster paylaşımları ses getirdi. Cem Yılmaz ayrıca bugün “Erşan Kuneri Şarkıları Yarın Tüm Muzik Platformlarında” paylaşımını geçti ve aşağıdaki videoyu paylaştı.

Erşan Kuneri Şarkıları Yarın Tüm Muzik Platformlarında 🚀 pic.twitter.com/VNkG6vjoMr

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) May 12, 2022

Netflix Türkiye ise daha önce filmden birçok fotoğraf paylaşmıştı:

pic.twitter.com/Qq3afgEO6m

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) May 7, 2022

Erotik film yapımcısı Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekranlara getirecek dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi Kuneri olarak Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda da yer alıyor. Cem Yılmaz’ın Arif V 2016 filminde de yer alan Kuneri için özel hazırlanan dizinin çekimleri 14 Eylül tarihinde bitmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitcom tarzında olacak dizi için açıklanan genel konu ise tam olarak şöyle:“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.” Netflix, Erşan Kuneri’den gelen bir mektubu da daha önce direkt olarak burada paylaşmıştı.

Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri dizisi için çıkan ilk fragman: 

Read More